gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Günay Restoran Yeniden Açılıyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İSTANBUL ELİT HAYATININ EN ÖNEMLİ MEKANLARINDAN GÜNAY RESTORAN 18 EKİM CUMARTESİ GECCESİ KAPILARINI YENİDEN AÇIYOR..

Fahrettin Arslan'ın vefatından sonra gazino kültürünün tarihe gömüldü şu günlerde kapılarını açacak Günay, İstanbullular'ın eğlence adresi olacak..

İç dizaynının tamamen yenilendiği Günay Restoran'ı Nanna, Paysage, Balık Noktası gibi mekanları olan Bayram ve Vahit Yıldız kardeşler satın aldı..

Demis Roussos'un ilk gecce sahne alacağı Günay'da daha sonra Bülent Ersoy İstanbullu sevenleriyle buluşacak..

Cuma gecceleri ise Ziynet Sali ve Hayko sahne alacak..

Günay Restoran Yeniden Açılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Restoran

Restoran

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.
  2. Terör kapattı şimdi yeniden açılıyor...

Terör kapattı şimdi yeniden açılıyor...

Türkiye, terör yüzünden son 25 yılda büyük bedeller ödedi. Can ve mal kaybının yanı sıra özellikle 90'lı yıllarda Doğu'da yüzlerce okul kapandı. Diyarbakır, Van, Batman, Siirt, Şırnak ve Hakkari'de yaklaşık 300 bin çocuk, eğitimden mahrum kaldı. Dört bin köy güvenlik gerekçesiyle boşaltılırken, bölgedeki eğitimi engellemek isteyen PKK, 150'den fazla öğretmeni öldürdü. Ancak son yıllarda...
  3. Günay Restoran

Günay Restoran

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR 20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini...
  4. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...
  5. Aşk Yeniden Dizi Oyuncusu Orhan Günay

Aşk Yeniden Dizi Oyuncusu Orhan Günay

aşk yeniden dizi oyuncuları, aşk yeniden orhan, aşk yeniden orhan kimdir Fox tv ekranlarının yeni dizisi "Aşk Yeniden" de oynayan oyunculardan biriden genç ve yetenekli oyuncu Can Sipahi... Dizi de Orhan karkaterini canlandıran Can Sipahi eminim ki yakın bir zaman da özellikle genç kızların büyük ilgi ve beğenisini toplayacak. Şimdi dizide Orhan karakteri hakkın da sizlere kısaca...

Sayfayı Paylaş