gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Günaydın Aşk Mesajları Kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. Yeni ve  Kısa Günaydın Mesajları

Yeni ve Kısa Günaydın Mesajları

günaydın gunaydın günaydin günaydın mesajları kısa kısa mesajları Yeni günaydın mesajları, kısa günaydın mesajları, İşyerine geleceksiniz yeni uyandınız ve sevgilinizin ilk sizin mesajını görmesini istiyorsunuz. Ne yapıyorsunuz hemen telefonlara sarılıyor ve aşağıdaki mesajlardan bir tanesini sevdiğinize gönderiyorsunuz. Onuda mutlu ediyorsunuz. Hadi bakalım. Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki...
  3. En güzel Günaydın Aşk Mesajları

En güzel Günaydın Aşk Mesajları

Günaydın Aşk Mesajları facebook Günaydın Aşk Mesajları yeni Sevgilinize faceden, telefondan ya da msn den yazacağınız en güzel günaydın aşk mesajlarını sizlerin bilgisine sunuyoruz Melek'ler. Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın. Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim...
  4. Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

sevgiliye aşk dolu günaydın mesajı günaydın mesajları 2010 en son aşk mesajları Sabahları uyandığınızda sevdiğinizi romantik bir dille cepten uyandırabilmeniz için sizlere birbirinden hoş mesajlar yazıyoruz, seçin, beğenin :D:D Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel… Seni Cooook Seviorum Askitomm Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin...
  5. günaydın mesajları aşk

günaydın mesajları aşk

Sevgilime günaydın mesajı göndermek istiyorum kısa anlamlı ve mutlak suretle aşkı anlatmalı teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş