gebe
  1. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Günaydın Aşkım

Konu, 'Çöplük' kısmında busra tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ne aşıklar var gercekten vay bee

Günaydın Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elvan Günaydın - Gidiyorum Aşkım

Elvan Günaydın - Gidiyorum Aşkım

elvan günaydın gidiyorum aşkım indir elvan günaydın gidiyorum aşkım indir yine bir sonbahar akşamıydı aşk sessizce kapımı caldı dinle yine bir sonbahar akşamıydı dinle İki gündür evirip çevirip sürekli dinlediğim bi şarkı.. Sizlerler de paylaşmak istedim... umarım beğenirsiniz kızlar.. Yine Bir Sonbahar Akşamıydı Aşk Sessizce Kapımı Çaldı Bu Aşkın Sonu İmkansızdı Gidiyorum Aşkım Seni...
  2. Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun
  3. En güzel Günaydın Aşk Mesajları

En güzel Günaydın Aşk Mesajları

Günaydın Aşk Mesajları facebook Günaydın Aşk Mesajları yeni Sevgilinize faceden, telefondan ya da msn den yazacağınız en güzel günaydın aşk mesajlarını sizlerin bilgisine sunuyoruz Melek'ler. Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın. Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim...
  4. Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

sevgiliye aşk dolu günaydın mesajı günaydın mesajları 2010 en son aşk mesajları Sabahları uyandığınızda sevdiğinizi romantik bir dille cepten uyandırabilmeniz için sizlere birbirinden hoş mesajlar yazıyoruz, seçin, beğenin :D:D Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel… Seni Cooook Seviorum Askitomm Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin...
  5. günaydın mesajları aşk

günaydın mesajları aşk

Sevgilime günaydın mesajı göndermek istiyorum kısa anlamlı ve mutlak suretle aşkı anlatmalı teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş