gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

günaydın mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uzun günaydın mesajları günaydın mesajları facebook facebook sözleri ♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….
    ♥ Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

♥ Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

♥ Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım...

♥ Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

♥ Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur,

♥ Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

♥ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....

♥ Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...

♥ Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın.... CANÖZÜM

♥ Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: günaydın mesajları
    Çok güzellll
    Teşekkürler Mawi adminimmm

Bu tam benlik olmuş günaydın gecenin karanlığında uykusunu kaybetmişlere diye ekleme yapıcam
    saat sabah 06:15 ve ben hala uykusunu almışda uyanmış gibiyim yaaa

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: günaydın mesajları

çok guzeldı..emegıne saglık admınım
    ♥ Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günaydıııııın :D:D <3<3<3<3<3

günaydın mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günaydın mesajları

Günaydın mesajları

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız...
  2. Komik günaydın mesajları

Komik günaydın mesajları

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmegimin yağı, günaydın balım ,pekmezim, reçelim.. Kahvaltı hazır mı? Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın Günaydın günaydın haydi kalk uyann gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.. Yata yata bitleri öldürdün, kalkta rahatça gezsinler kafanda. Günaydın...
  3. Günaydın mesajları günaydın sözleri

Günaydın mesajları günaydın sözleri

Güne başladığınızda özellikle sevdiğiniz bir dostunuza, arkadaşınıza yada sevdiceğinize güzel bir söz gönderin cep telefonunuzdan meleklerim... ♥Herkez meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkez güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim ♥Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar...
  4. günaydın mesajları aşk

günaydın mesajları aşk

Sevgilime günaydın mesajı göndermek istiyorum kısa anlamlı ve mutlak suretle aşkı anlatmalı teşekkür ediyorum sağolun.
  5. günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

Her yerde aynı sözler var.Bana gıcır gıcır günaydın sözleri lazım.Varsa bilen değişik günaydın sözleri lütfen yazsın :D

Sayfayı Paylaş