gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Günaydın mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın..

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm… her şeyim günaydın günaydın…. CANÖZÜM

Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim

Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın..

Günaydın mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günaydın mesajları

günaydın mesajları

uzun günaydın mesajları günaydın mesajları facebook facebook sözleri ♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın…. ♥ Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün...
  2. Komik günaydın mesajları

Komik günaydın mesajları

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmegimin yağı, günaydın balım ,pekmezim, reçelim.. Kahvaltı hazır mı? Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın Günaydın günaydın haydi kalk uyann gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.. Yata yata bitleri öldürdün, kalkta rahatça gezsinler kafanda. Günaydın...
  3. Günaydın mesajları günaydın sözleri

Günaydın mesajları günaydın sözleri

Güne başladığınızda özellikle sevdiğiniz bir dostunuza, arkadaşınıza yada sevdiceğinize güzel bir söz gönderin cep telefonunuzdan meleklerim... ♥Herkez meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkez güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim ♥Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar...
  4. günaydın mesajları aşk

günaydın mesajları aşk

Sevgilime günaydın mesajı göndermek istiyorum kısa anlamlı ve mutlak suretle aşkı anlatmalı teşekkür ediyorum sağolun.
  5. günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

Her yerde aynı sözler var.Bana gıcır gıcır günaydın sözleri lazım.Varsa bilen değişik günaydın sözleri lütfen yazsın :D

Sayfayı Paylaş