gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

günbatarken arkasında bıraktığı renk

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

günbatarken arkasında bıraktığı renk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkler

renkler

Renkterapi Giysilerinizin rengi doğru mu? Eşyalarınızı değiştirirken olumlu renkleri seçiyor musunuz? Sevdiğiniz renklerle, sevmediğiniz renklerin anlamı nedir? Belki de giysilerinizin rengi sizi hasta ediyor? Yanlış renkleri kullanmayın, işleriniz ters gidebilir. Her rengin yararlı veya zararlı bir gücü ve sesi vardır... M. Ata Nirun size renklerin gücünü anlatıyor; Sizleri renklerin gizem...
  2. BIRAKTIĞIN şeyleri DÜŞÜNME!!!

BIRAKTIĞIN şeyleri DÜŞÜNME!!!

Şimdiye kadar kazanmış olduklarını, bundan sonra kazanabileceklerini, vazgeçemeyeceklerini, yıllarca koruduklarını, daha yıllarca muhafaza etmek istediklerini... Arkada bıraktığın şeyleri düşünme! Herkesin yaşamak istediği bir kişisel hayatı vardır ve onu yaşayabilmesi için arkada bıraktığı şeyleri düşünmemesi gerekir. Bilmelidir ki o birçok şeyi istediği zaman bütün evren ona yardımcı olur....
  3. sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar

sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar

sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar sigarayı bıraktıktan sonra cilt balgam sigara balgam 20 dakika:Kan basıncı ve kalp hızı normale döner. Eller ve ayaklar, dolaşım normale döndüğü için ısınmaya başlar. 8 saat: Kanda oksijen düzeyi normale döner. Kalp krizi riski düşmeye başlar. 24 saat: Karbon monoksit (egzoz gazı) vücuttan atılır. Akciğerlerdeki balgam ve diğer birikimler temizlenmeye...
  4. ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim beni bıraktığın yerdeyim Öyle ya, terk ettin beni, kendine dair ne varsa yaşanacak yanında alıp götürdün, gözlerindeki kıvılcımları dahi almışsın bana sormaksızın...." Bütün bunlar sana ceza değil" diyordun telefonda, "üzülme" derken asıl üzülenin sen olduğunu gizlemeye çalışarak.. Evet...Üzdüm seni farkına varmaksızın, üzdüm seni çünkü...
  5. Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek

Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek

renkli font renkli fontlar Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek Kod 1: ·$4 ·$4,[email protected]# ҳ̸Ҳ̸ҳRaporSuz Deliҳ̸Ҳ̸ҳ·$2,8 RENK DEISTIRMEK ICIN SAYILARLA OYNAMAK YETERLIDIR not:msn plus qereklidir.

Sayfayı Paylaş