gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Günce, Bu Aşk Değil

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

günce bu aşk değil bu aşk değil yalan sevgilim Bu Aşk Değil
    Unutulmak dert değil
    Unutmak hep zor gelir
    Mühürlenmiş yüreğim
    Bu bedene ağır gelir

Seni sevmek dert değil
    Sensiz olmak zor gelir
    Hasreti gecem bilir
    Bedenim acında silinir

İnan herşey bir an
    İnan son söz yalan
    Yalan söyler zaman
    İnan herkes yalan

Bu aşk değil yalan sevgilim
    Yolunda yüreğim
    Yorgunum yorgunum
    Emanet sevinçlerim

Günce, Bu Aşk Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler: ''Yüzde 22’lik Zam Fazla Değil''

Güler: ''Yüzde 22’lik Zam Fazla Değil''

Güler: ''Yüzde 22’lik Zam Fazla Değil'' Enerji Bakanı Güler, elektriğe yapılan zammı çok fazla bulmadığını belirterek, “Petrol fiyatları yüzde 100 arttı. Elektrik fiyatlarına sadece yüzde 22 zam yapıldı. Bence fazla değil” dedi. “Sayalar Rüzgar Enerji Santralı”nın hizmete girmesi nedeniyle yapılan törene katılmak üzere İzmir’e gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, kaldığı...
  2. Bu günün rengi nedir??

Bu günün rengi nedir??

Sizce bugünün rengi ne_? Bence siyah...
  3. Bu Belki Son Günündür

Bu Belki Son Günündür

Adam, telaşlı, öfkeli bir halde hanımına bağırıp, çağırıyordu. Babalarının sesini duyan iki çocuk ise yataklarından kalkıp salona gelmişti. Babalarının öfkesini görünce, korkmuş, sinmiş halde birer koltukta sessizce oturup kalmıştı. Adam, çocuklara, hanımın üzüntüsüne aldırmadan söylenip duruyordu; -Söyledim değil mi, söyledim. Bu gün toplantı olduğunu, açık mavi gömleği ütülemeni söyledim....
  4. İyi değilim aşkım...

İyi değilim aşkım...

umutsuzca uyanıyorum sabahları... Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerim. Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorum. Öyle pek özenmiyorum üstüme başıma... Ne geçerse elime giyiyorum. Sen yoksun ya "güzel görünüyorsun" demesinler istiyorum... Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerim... Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç...
  5. Bu günün modası

Bu günün modası

Merhaba Melek'ler; Birbirimize fikir verme amacı ile bile olsa, sizden ricam bu gün işe giderken yada gezmeye ve yada evde ne giydiğimizin resmini çekip, bu başlık adı altında paylaşalım. :) Konu sahibi olarak ilk resmi ben paylaşıyorum :)

Sayfayı Paylaş