gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Günce Koral Kırık Karne Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

günce koral kırık karne şarkı sözleri günce koral kırık karne günce koral kırık karne sözleri

Pop şarkıcısı Günce Koral'ın yeni çıkan 2012 albümünden Kırık Karne adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Sözmü dokundu sileceksin
    Kem gözmü baktı geçeceksin
    Ele veriyor insan kendini
    Tanırım acının tarifini
    Ruh tenden üstün bileceksin
    Zor melankoli seçeceksin
    İşi biliyor aşk doğalında
    Seni deniyor olmalı hayatta
    Yalnız şehirlerin bazen sebeplerin
    Sahici çizgilerin olmalı inan
    Herkesin kırık bi karnesi
    Alkışsız bi sahnesi olmalı
    Yenileniyorken hayat değişir sana inat
    Ne yazar temiz kalsan
    Ne çıkar kendin olsan
    Ruh tenden üstün bileceksin
    Zor melankoli seçeceksin

İşi biliyor aşk doğalında
    Seni deniyor olmalı hayatta
    Yalnız şehirlerin bazen sebeplerin
    Sahici çizgilerin olmalı inan
    Yenileniyorken hayat değişir sana inat
    Ne yazar temiz kalsan
    Ne çıkar kendin olsan
    Sen beni bugün kıramazsın
    Bana bugün kıyamazsın
    Yine haklıyım Yani şanslıyım maruzat bu

Günce Koral Kırık Karne Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce koral kırık karne şarkı sözleri

Günce koral kırık karne şarkı sözleri

Günce koral kırık karne şarkı sözleri rica ediyorum şarkıyı bilenlerden bekliyorum ya da konusunu açın lütfen.
  2. Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

günce koral adın aşk sözleri günce koral adın aşk günce koral adın aşk şarkısı sözleri İlk albümünü 2003 yılında çıkaran Günce Koral'ın son albümü Hayat Aşktan Geçer'de yer alan Adın Aşk adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Tanışmamız kışın en beyazı En uzun gece dedikleri Yüzüme değdi cennet kokusu Tarihsiz ve tarifsiz aşk omuzlarıma kondu Duyduğum en güzel...
  3. Günce Koral Masal Bitti Şarkısı Sözleri

Günce Koral Masal Bitti Şarkısı Sözleri

günce koral masal bitti günce koral masal bitti şarkısı sözleri günce koral masal bitti sözleri 3 yıldır albüm yapmayan genç şarkıcı Günce Koral yeni çıkardığı Hayat Aşktan Geçer adlı albümüyle müzik piyasasında yer edinmeye çalışıyor melekler :) Bu albümünde yer alan Masal Bitti adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.. :) Bir deli bir hoş halimin adı sarhoş Kırıldım...
  4. Günce Koral Belki Birgün Dönersin Şarkısı Sözleri

Günce Koral Belki Birgün Dönersin Şarkısı Sözleri

günce koral belki birgün dönersin şarkı sözleri günce koral belki birgün dönersin günce koral belki birgün dönersin sözleri Yeni albümüyle müzik piyasasına 3 yıl aradan sonra merhaba diyen genç popçu Günce Koral'ın Belki Birgün Dönersin adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sensizliğin Uykusundayım Kahramansız Masallarda Kurallar Yok Sessiz Sokaklarda Uzakta Değil...
  5. Günce Koral İlaç Şarkısı Sözleri

Günce Koral İlaç Şarkısı Sözleri

günce koral ilaç şarkısı sözleri günce koral ilaç günce koral ilaç sözleri Yeni albümüyle müzik severlerin karşısına çıkan Günce Koral'ın seslendirdiği İlaç şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Kendine Yeni Bir Sayfa Aç Yada Otur Gölgenle Dalaş Küçük Zaferlerin Ayrılık Bana En iyi ilaç Ben Kendimi Dayanıklı Bilirdim Ama Sende Olan Sabrımıda Yitirdim Hani insan Ara...

Sayfayı Paylaş