gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Günce yeni albümü su

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mustafa güncenin şarkıları günce son albüm İlk solo albümü "BU AŞK DEĞİL" ve ikinci solo albümü "VOLUME II" ile tanıdığımız Günce KORAL, kariyerindeki üçüncü solo albümü "SU" yu tamamladı. Albümün çıkış ve ilk video klip şarkısı; söz ve müziği Sezen Aksu'ya düzenlemesi Hacı Mustafa Ceceli' ye ait olan "NEZAKET". Bu şarkı daha önce basında Tarkan'ın son albümünün çıkış şarkısı olarak yer almıştı; fakat sonrasında şarkının bestecisi Sezen Aksu ve Tarkan'ın ortak kararı ile albümden çıkartılmıştı. Bir çok şarkıcının okumak istediği, Günce KORAL'a kısmet olan ve merakla beklenen şarkı "NEZAKET", Günce KORAL'ın başarılı yorumu ile ilk kez 7 Ekim 2008 Salı günü Türkiye radyolarında yayınlanacak.
    Merak edilen "Nezaket" isimli şarkının da yer aldığı, başarılı bir repertuara sahip olan "SU" isimli Günce KORAL albümü 14 Ekim 2008 tarihinde müzik marketlerde olacak.

Günce yeni albümü su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce--Su (2008)

Günce--Su (2008)

Esnaf Lokantası Nezaket Siyah Beyaz Can Azar Azar Gidiyorum Tok Benim Olmadın Azar Azar (Club Version) Gündüzün Gecenim
  2. Yalın'ın yeni albümü

Yalın'ın yeni albümü

yalının yeni albümü yalının müzikleri son albümü albümleri yalın son albüm indir Yalın 2 yıllık aradan sonra,7 aylık titiz bir çalışmanın ardından,hayranları ile buluşmaya hazırlanan şarkıcı 4. albümünde daha önceki projelerinde olduğu gibi sözü ve müzikleri kendine ait.Yaza damgasını vurmaya hazırlanan Yalın"ın prodüktörü ünlü aranjör Alper Erinç.
  3. Bendeniz'den yeni albüm

Bendeniz'den yeni albüm

bendeniz 2008 albümü Türk popunun en başarılı ve kalıcı isimlerinden Bendeniz yepyeni albümü "Olsun" ile önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.. 11 şarkının yer aldığı yeni albümünde tüm ve söz ve müziklerin altına imzasına atan sanatçı aynı zamanda yenilenen imajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.. Raks Müzik Prodüksiyonları etiketi ile müzik marketlere...
  4. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  5. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...

Sayfayı Paylaş