gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Günce Yorgancılar

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Genç ve güzel yetenekli son zamanların en çok beğenilen sanatçılardan biri olan Günce Yorgancılar(ın resimlerini sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Günce Yorgancılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güler yüzlülük

güler yüzlülük

Bu rüya alim ve salih kimseler için, Allah ve Resülünün taatine yönelmektir, isyankarlar için güler yüzlülük, gaflete, harama ve haram yiyenlere ve bid'at sahiplerine meyletmeye isaret eder. Rüyada bir insanin güler yüzlü ve sen görülmesi, o insanin ve özellikle ölünün Allah (C.C.) katinda iyi halliligine veya ölünün yüzüne karsi güler yüz gösterdigi kimsenin ölünün ruhu veya çoluk çocugu için...
  2. Günün Resmi...

Günün Resmi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Günün kıyafeti

Günün kıyafeti

günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:orkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
  4. Günün mönüsü

Günün mönüsü

Melekler bu köşemizde sizlerle hergün günün mönüsünü paylaşmak istedim katılmak isteyen olursa buyursun gelsin.. Tarhana çorbası Tavuklu patates Tereyağlı pilav Meyve
  5. günün mönüsü

günün mönüsü

Sevgili melekler biz kadınların hergün yaşadığı sorundur acaba bugün ne pişirsem belki biraz yardımı olur diye günün mönüsünü sizlerle paylaşmak istedim hepimize afiyet olsun :hungry: Mercimek çorbası kıymalı ıspanak Erişte makarna Yoğurt

Sayfayı Paylaş