gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

GÜNCELDirekten dönen çırak öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İnşaatta çalışan elektrik çırağı, 4 metre yükseklikten düştü Bursa'nın Mudanya ilçesinde bir inşaatta ustasıyla birlikte çalışan elektrik çırağı, 4 metre yükseklikten düşerek yaralandı.
    Edinilen bilgiyi göre, Halitpaşa Mahallesi Manolya Sokak üzerindeki bir inşaatın elektrik işlerini ustası Kazım A. ile birlikte yapan elektrik çırağı Mutlu Ç.(25), bir anlık dikkatsizlikle 4 metre yükseklikten yere düştü.

Yaralı genç, hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

haber7.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: GÜNCELDirekten dönen çırak öldü
    Allah rahmet eğlesin

GÜNCELDirekten dönen çırak öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çırak

Çırak

Yardımcıya ve bir işi yaparken başvurulan sebep ve unsurlara, Çırakta görülen iyi durumlar, sebep ve yardımcıların iyiliğine, kötü durumlar ise bunların kötülüğüne delalet eder.
  2. Cem Karaca - Tamirci Çırağı

Cem Karaca - Tamirci Çırağı

gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar elleri ak yumuk yumuk, ojeli tırnakları nerelere gizleşin şu avucum nasırları otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye görür görmez vurularak başladım ben sevmeye ayağında uzun etek dalga dalga saçları ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları bi romanda okumuştum buna benzer bir şeyi çıldı...
  3. Edip Akbayram - Çırak Aranıyor

Edip Akbayram - Çırak Aranıyor

Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta
  4. usta gözüyle çıraklar

usta gözüyle çıraklar

ünlü tiyatro ustalarımızdan Erol Günaydın komedyenlerimiz hakkında neler söyledi haberimizde..... CEM YILMAZ KOMEDYEN DEĞİL KOMİK! AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN EROL GÜNAYDIN, CEM YILMAZ, OKAN VE ŞAHAN'IN PERFORMANSLARINI DEĞERLENDİRDİ.. Büyük üstat Erol Günaydın, Cem Yılmaz, Okan Bayülgen ve Şahan’ın yetenekli olduğunu fakat Okan Bayülgen’in daha hayırlı işler yaptığını söyledi.. Cem...
  5. Cem Karaca-Tamirci çırağı

Cem Karaca-Tamirci çırağı

Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlumun ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dun bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendı uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt...

Sayfayı Paylaş