gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Günde bir tane bile yenilse yeter...

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Günde 1 tane bile yenilse yeterli! Nezle, grip ve soğuk algınlığına karşı tam koruma... [​IMG]
    Uzmanlar olan kivinin A ve C vitamini deposu olduğunu ve özellikle kış hastalıklarından koruduğunu açıkladı.
    Uzmanlar, A ve C vitaminleri ile, kalsiyum, demir ve magnezyum açısından çok zengin olan kivinin, kanser, nezle, grip, soğuk algınlığı, kolesterol, tansiyon gibi hastalıklara iyi geldiğini bildirdi. Uzmanlar, besleyici değeri yüksek bir besin olan kivinin bir tanesinin günlük A ve C vitamini ihtiyacını karşıladığını söyledi. Lif açısından zengin bir besin olan kivinin bağırsakları çalıştırarak sindirimi kolaylaştırdığını ve kabızlığı önlediğini bildiren uzmanlar, "Kivi vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
    NEZLEYE İYİ GELİYOR
    Nezle, grip ve soğuk algınlığına iyi gelir. Nefes açıcı etkisi vardır ve astımlıları rahatlatır. Başta göğüs kanseri olmak üzere kanser oluşumuna ve kanserin ilerlemesine karşı koruyucudur. Kan basıncını dengeleyerek, tansiyonu ve kandaki kolesterol oranını düşürür. Karaciğeri çalıştırır, kanı temizler, kansızlığa, mide rahatsızlıklarına iyi gelir. Yaşlanmanın ciltteki belirtilerini azaltarak, yıpranmış ve kuru ciltleri nemlendirir" dediler.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşkler pelinsu
    emeğine sağlık

Günde bir tane bile yenilse yeter... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bunu BiL Yeter..

...Bunu BiL Yeter..

Tukenıyor artık cumlelerım.. Gıdısınden berı yazıdgım onca kelıme benı terk edıyor. Tıpkı senın gıbı... Oysa hece hece, harf harf seni anlatmak vardı... Yenı sevdalılara, yeni aşıklara... Örnek olmaıydın sen, yol göstermeliydin. Senin gibi bırını anlatmak olmalıydı benim görevim... Ama bak bıtıyor dedım ya artık cümlelerim. Tukenıyor kelimeler ve tüm heceler... Senin gibi onlarda beni terk...
  2. Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  3. :::::Var olduğunu Bilmek Bile Yeter :::::

:::::Var olduğunu Bilmek Bile Yeter :::::

Kırgın düşlerimden uzak kırgın kalbimi avutuyorum. Kimbilir kaç zaman geçti sensiz sayamadığım... Senden uzak sesinden uzak... Bir kez dokunamadığıma mı yansaydım sana yoksa sesinden uzak kaldığıma mı hangisi daha çok canımı yakıyordu... anlayamadım. Yıllardır içimdeydin belki de asırlardır... belki de doğmadan önce de biliyordum seni. Hep beklediğimdin sen ama sana bunu anlatamadım... Ben...
  4. Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak üzere sonra bir ay ara vermek zorunda kaldım üçüncü aya başlarken günde 2 tane kullandım adetim üç gün geçikti idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için bide kan testi yaptırdım oda aynı sonuçu verdi doktoruma gittim utrosonla muayene etti ve keseyi göremedi şimdi biraz endişeliyim dış gebelik filan olabilir mi diye bide işin kötü...

Sayfayı Paylaş