gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yalan, nedir, beyaz yalan, pembe yalanlar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun.

Herkes Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyor!
    Boşu boşuna “Yalan söylemiyorum” demeyin, kandıramazsınız!

ABD’de yapılan bir araştırmada yetişkinlerin günde ortalama üç kez yalan söylediği ortaya çıktı. Fox Home Entertainement’ın araştırmasına göre insanlar en çok eşlerine ya da sevgililerine yalan söylüyor. Bunu iş arkadaşları takip ediyor. Araştırmaya göre, hakkında en fazla yalan söylenen konu ise “eski sevgili” ve “ev işleri”. Erkekler daha önce birlikte olduğu kadın sayısını fazla göstermek için yalana başvururken, kadınlar tam tersi biçimde birlikte oldukları erkek sayısını azaltıyor.

Katılımcıların üçte birinden fazlası ofiste işleri kolaylaştırmak için düzenli olarak yalan söylediğini belirtti.

Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben geceleri yalan söylüyorum

ben geceleri yalan söylüyorum

İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum.. İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar bilmiyorum..Anlayamıyorum,benim rengim ne?...
  2. tartınız yalan söylüyor olabilir

tartınız yalan söylüyor olabilir

Çok kilo verdiğinizi düşünmenize rağmen tartınız tam aksini mi gösteriyor? O zaman yanlış zamanlarda tartılıyor olabilirsiniz. Diyet yapanların en büyük takıntılarından biri de, olur olmaz tartılmalarıdır; önce yataktan çıkar çıkmaz tartıya koşulur, ardından tuvalet çıkışı, kahvaltı sonrası, yemek öncesi, yürüyüş sonrası, aç karnına... Derken bu takıntı beraberinde moral bozukluğunu da...
  3. Yalan söylüyorum çünkü...

Yalan söylüyorum çünkü...

Erkeklerin partnerlerine en çok ne zaman ve ne için yalan söylediğini biliyor musunuz? İşte şaşırtan cevaplar… Bazı erkekler hiç yalan söyleyemez, hemen gözlerinden, hal ve hareketlerinden anlaşılır. Bazıları da kendi kişilik değerlerini artırma amacıyla zararsız yalanlar söylerler. Erkeklerin en çok hangi konularda yalan söylediklerini belirlemek için yapılan araştırmada ilginç sonuçlara...
  4. Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor

Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor

Selam kızlar bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor.dr sordum bazı bebekler kakasını günde 5 kere bile yapar 1 yaşından sonra düzelir dedi ama yinede korkuyorum kilo almamasının nedeni bu olabilir mi?

Sayfayı Paylaş