gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

günde içtiğim 3 sigara bebeğe zarar verirmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar ben günde 3 tane sigara içiyorum. Ve hamileyim.Acaba bu üç sigara bebeğe dokunurmu? Zararı olurmu? Teşkkürler..

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ayyyy sende..değil 3 tane bence yanında sigara içenin dumanı bile zarar verir.bırakmaya başla bence.çocuğun mu sigara mı? tamam bazıları alkol de kullanıyo doğduktan sonra sağlıklı olanlar da var ama ilerde nolacağını hiç kimse bilemez.bu tür örnekler var diye alışkanlığına kimse devam etmemeli.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir;Bırakın günde 3 tane içmeyi sizin siğara içilen ortamda bile durmamanız gerekiyor..Bebeğinizin sağlığını düşünüyorsanız,lütfen siğarayı bırakınız.

günde içtiğim 3 sigara bebeğe zarar verirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte nezle bebeğe zarar verirmi?

Hamilelikte nezle bebeğe zarar verirmi?

hamilelikte nezle tedavisi,gebelikte nezle bebeği etkilermi,gebelikte nezleye ne iyi gelir,hamilelikte nezleye ne iyi gelir,hamilelikte nezle ve tedavisi hakkında bilgiler Hamileliğin bazı dönemlerinde burun tıkanıklığı oldukça sıkıntı verici olabilir. Hamilelerin yaklaşık üçte birinde alerji veya bilinen nezle-grip gibi hastalıklar olmadığı halde, burun tıkanıklığı görülebilir. Bu...
  2. Gebelikte Sigara İçmenin Bebeğe Zararları

Gebelikte Sigara İçmenin Bebeğe Zararları

"25 yıldır sigara içiyorum. Bu durumun gebelikte bebeğime zararı olur mu?" Gebelikten önce sigara içmenin gelişmekte olan bebeğe zarar verdiğine dair bir kanıt yoktur.Ancak gebelik süresince özellikle gebeliğin dördüncü ayından itibaren sigara içmenin bebeğe verdiği zararlar kanıtlanmıştır.Dünyada gebeliği esnasında sigara içen kadınlar arasında 115000 düşük, ve 5600 bebek ölümü...
  3. Hamilelikte ilişki bebeğe zarar verirmi?

Hamilelikte ilişki bebeğe zarar verirmi?

gebelikte ilişki sakıncalımı,gebelikte ilişki bebeğe zarar verirmi,gebelikte ilişkinin sakıncaları,gebelikte birliktelik hakkında bilgiler Hamilelikte ilişki; eğer ki belli başlı özellikler yoksa Örneğin kanama yoksa,düşük riski yoksa ,çoğul gebelik yoksa , enfeksiyonu yoksa erken doğum riski yoksa cinselliğin zararı olmaz. Gebelikte Cinsel İlişki esnasında belli noktalara dikkat etmek...
  4. Suni sancı bebeğe zarar verirmi?

Suni sancı bebeğe zarar verirmi?

suni sancının riskleri,suni sancının yan etkileri,suni sancının komplikasyonları,suni sancı bebeğime zarar verirmi,suni sancı hakkında bilgiler Yapılan araştırmalar doğum indüksiyonunun (suni sancı) uygun doğumlarda uygulanması halinde ve uygulama sırasında gerekli takiplerin yapılması halinde anne ve bebek açısından anlamlı bir zarar veya risk içermediğini göstermiştir. Bu nedenle günümüzde...
  5. Hamileyim sigara içiyorum bebeğime zararı olurmu?

Hamileyim sigara içiyorum bebeğime zararı olurmu?

Gebelikte sigara tüketimi bebek ve gebelik üzerine son derecede olumsuz etkilere sahiptir. Gebeliklerinde sigara içen gebelerde; Eken doğum eylemi Amnion suyunun erken gelmesi (erken membran ruptürü) Bebeğin rahim içinde gelişme geriliği (intrauterin gelişme geriliği) Bebeğin anne rahminde ani ölümü (intrauterin exitus) Gebelik zehirlenmesi (preeklampsi) Hipertansiyon Plasentanın doğum...

Sayfayı Paylaş