gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Güneş Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

güneş falı [​IMG]
    Öncelikle bir daire çizelim ve güneş ışık saçıyormuş gibi 12 tane ok çıkartalım bu dairenin etrafından.
    Sağ ele kurşunkalem alınır. ucu açık olan tarafı, şeklin merkezini gösterecek şekilde tutulur. Sonra, gözler yumulur.
    Arkadaşın, şekli kendi (şeklin) etrafında 3 kere çevirir. Sonra, gözler açılmadan, kalemi ileri - geri 3 kere hareket ettirilir, ardından da şeklin üstüne indirilir. Ve gözler açılır.
    Kalemin değdiği bölümdeki rakamın yorumu okunur.
    * Bu işlem, üzerinden 42 gün geçmedikçe bir daha yapılmaz.
    RAKAMLARIN YORUMU
    1. Beklemediğin miktarda para alacaksın.
    2. Çok değerli bir şey veya dost kazanacaksın.
    3. Bir iş ilişkisinden çok iyi kazanç sağlayacaksın.
    4. Para veya mücevherat kaybedeceksin.
    5. Uzak bir akrabadan menfaat sağlayacaksın.
    6. Hediye veya mücevherat alacaksın.
    7. Bir şey kaybedip üzüleceksin ama, onu çok geçmeden bulacaksın.
    8. Kazancında artış olacak.
    9. Esrarengiz, gizemli bir şekilde kazancın artacak.
    10. Kazancında azalma olacak.
    11. Oldukça çok para kazanacaksın.
    12. Planlarını değiştirmezsen, işlerin ters gidecek, önemli miktarda para kaybın olacak.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2009
  2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneş Falı
    Tekrar teşekkür ederim ablacım

3. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa ben bu falı anlamadım şimdi güneş şekli mi çiiziyoruz ilk başta sonra nasıl arkadaşım etrafında 3 kez kendi şekli etrafında çeviriyor anlayamadım daha açıklayıcı birşekilde detaylı birşekilde anlatabilirseniz sevinirim

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    evet atlama yapmışım düzelttim hemen canım teşekür ederim.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yaptım ben :)

6. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oklaramı rakam yazılacak anlamadım ben?

7. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
Güneş Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  2. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  3. Nohut Falı

Nohut Falı

kahve falında semazen kahve falı semazen falında ne demek görmek falda görmek Sadece kendinizi tutarak bu falı açmazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve iş hayatınızdaki durumunuza bakabilirsiniz. 41 tane nohut alınır. Masanın üstüne konulur. Niyet edip 2 parçaya bölünür. Sağ taraf, niyetinizdir. Fala buna göre...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş