gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

güneş gibi doğdun gönlüme

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

güneş gibi doğdun gönlüme [​IMG]

güneş gibi doğdun gönlüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gönlümün Doğum Lekesi

Gönlümün Doğum Lekesi

Kırıklarından taç yaptım kendime.. Hayaller taşıyorum başımın üstünde.. Paramparça. Bir sonbahar rüzgarının dalından ayırdığı yaprağın kaderi gibi oradan oraya savrulmakla geçiyor ömrüm güç bu. Zor bedeller ödedim ömrümce ödüyorum halen zor zamanlar geçiriyorum acılarım öyle yoğun öyle çirkef ki ağlayamıyorum bile ama saklıyorum bana ait olanı gizliyorum yine de. Gözlerimi açmakta...
  2. 571 Güneş Doğdu İlahisi

571 Güneş Doğdu İlahisi

571 de bir güneş doğdu ilahisinin sözleri 571 ilahisi de bir güneş doğdu sözleri ilahisi şarkısı 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü ümmet 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü ümmet Babasiydi Abdullah annesiydi Amine Süt annesi Halime dogdu Cennet evine Babasiydi Abdullah annesiydi Amine Süt annesi Halime dogdu Cennet evine 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü...
  3. doğum lekesine güneş lekesine maske

doğum lekesine güneş lekesine maske

meraba arkadaşlar size çok faydalı kendiminde kullandığı bi maskeyi söliyim.Gerçekten faydasını göreceksiniz doğum lekeleri güneşten meydana gelen leker için faydalı ten rengini acıyo denemenizi tavsiye ederim... 1.yemek kaşığı reçine 1.yemek kaşığı sığla sakızı 1.yemek kaşığından biraz fazla üzüm çekirdeği yağı 1,5 çay kaşığı yoğurt hepsini karıştırıp krem gibi yüzünüze sürüyosunuz.20...
  4. Doğa Organlarımız gibi!

Doğa Organlarımız gibi!

Sevgili meleklerim bu konu dikkatinizi cezbedecektir.Benim çok hoşuma gitti.Artık yorum sizin :) Doğa Organlarımız gibi! Yaz ve kış aylarında sofraları süsleyen meyve ve sebzelerin şekillerinin faydalı oldukları organlara benzediği bildirildi. Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Tayar, yaptığı açıklamada, doğadaki tüm...

Sayfayı Paylaş