gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Oldum olasıya hayata sarılışını, yaptığı güzel şeyleri sevmişimdir Mahsun Kırmızıgül'ün. Yine yeni bir projesi var... Güzel bir film olacağa benziyor. Geçelim haberimize;

YAPTIĞI İLK FİLMİ 'BEYAZ MELEK' İLE GEÇEN YILIN EN FAZLA İZLENEN FİLM OLMA REKORUNU ELİNDE BULUNDURAN MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DE ÇEŞİTLİ SOSYAL KATEGORİDEKİ ÇOCUKLARIN DRAMINI ANLATACAK.

22 Eylül'de çekimlerine başlanacak olan filmin son hazırlıkları yapılıyor. Filmin senaristi ve yönetmeni Mahsun Kırmızıgül, senaryonun kesinlikle anlatılmaması konusunda tüm ekibe ve oyunculara talimat vermiş. Filmde altı çocuk üzerinden yola çıkılıyor ve zor koşullar altında yaşayan çocukların hikayelerine dikkat çekiliyor

Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Bu akşam giderken sessiz sedasız Son bir defa dönüp yollara baktım Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın Kapına kırmızı bir gül bıraktım Sanmaki dönerim artık geriye Bu sana aşkımdan en son hediye Beni hatırlayıp ağlarsın diye Kapına kırmızı bir gül bıraktım.. Mektuplarım sustu dillerim sustu Bütün şarkılarım hep sana küstü Yağmurlar yağarken bir akşam üstü Kapına kırmızı bir gül bıraktım...
  2. Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Yönetmen olarak ilk sinema filmi "Beyaz Melek" ile izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün çekimlerine, 22 Eylülde başlanacak. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor....
  3. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  4. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...
  5. Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler... Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum......

Sayfayı Paylaş