gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler arıyorum ben bu konuda sizden de yardım bekliyorum hanımlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deyim Güneş balçıkla sıvanmaz
    Güneş almak
    Güneş girmeyen yere Hekim girer

Güneş balçıkla sıvanmaz Atasözü
    Güneş girmeyen eve doktor girer Atasözü
    Güneş almak Deyim
    Gün doğmadan neler doğar Atasözü

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri ve deyimler canlandıı

atasözleri ve deyimler canlandıı

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek ile deyimler meleklerle meleklerle deyimler sürekli olarak en çok da büyüklerimizden duydugumuz atasözlerinin hayatımıza uyarlanmış şekline bir bakalım nasılmışşşşşşş:laugh::laugh: atın ölümü arpadan olsun............. aç ayı oynamazzz.............. körle yatan şaşı kalkarr...............:laugh: haticeye degil...
  2. Atasözleri ve deyimler canlanırsa ...

Atasözleri ve deyimler canlanırsa ...

Simdiye kadar sürekli atasözlerini kafamizda canlandirmaya calistik degilmi meleklerim:) Ama simdi birkactanesini resim olarak görecegiz meleklerim :D:D:D Dost basa düşman ayağa bakar. İğne atsan yere düşmez. Üzüm üzüme baka baka kararır. Kedi uzanamadığı cığere mundar der. Dost acı söyler. :laugh::laugh::laugh:
  3. dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları dil ile ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve anlamları dahası burada arkadaşlar. Dilin kemiği yoktur, ağzı torba değil ki büzesin gibi dil ile ilgili atasözleri ve anlamları bir çok çeşidiyle kulağımıza geliyor Melek'lerim. Daha bilmediğimiz dille ilgili atasözleri ve deyimleri o kadar çok ki, biz de...
  4. rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

arkadaşalr bana rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri lazım. şimdiden tşk ederim
  5. dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

Bana dostlukla ilgili deyimler ve anlamları gerekiyor sevgili arkadaşlarım. Dosluğu pekiştirecek deyimler ve anlamlarını bana gönderin ya ne olur canımsınız hadi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş