gebe
  1. ceyda3583

ceyda3583 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güneş Lekelerine Çözüm

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında ceyda3583 tarafından paylaşıldı.

güneş lekelerine çözüm Güneş Lekelerine Çözüm özellikle cildi hasas olan tüm kişiler için oldukça önemli bir konudur ve her güneşe çıktıklarında kendileri için ciddi sorunlar oluşturur. Cildin güneşe karşı hassasiyeti 50 yaşlardan sonra azalmasına rağmen bu zamana kadar düzenli koruma gerektirir.

Güneş lekelerine çözüm olarak kendi kullandığım bir ürünü önerebilirim tabiki reklam olmaması için marka vermeyeceğim sadece ürün adı zaten heryerede bulabileceğiniz kesenizi yormayacak bir ürün.Bende bir çok ürün denedikten sonra bunu buldum.Güneş lekelerine oluşmasını engelleyen oluşanlarıda düzenli kullanımda yok eden Damla Sakızlı Güneş Yağı diye bir ürün var eskiden yunanistandan arkadaşım yolluyordu şimdi 7-8 tane Türk firması üretiyor.heryerdede var nereden isterseniz alın.

Arkadaşım ilk önerdiğinde pek aklıma yatmamıştı sonra bana bir kaç tane Atina üniversitesin araştırmasını yolladı(yunnaistanan göç ettiğim için aza çok yunanca var Allahtan) araştırmalar inanıp kullandım ve çok işe yaradı sizinde cildiniz benim gibi güneşe dayanamıyorsa kullanın işe yarar iyi tarafı kimyasal içermemsi birde

2. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yaklaşık son 1buçuk aydır kullandığım ürünü paylaşmak istiyorum sizlerle. bende baya işe yaradı, tabi düzenli kullandım yoksa işe yarıyacagını da sanmıyorum zaten diğer bircok sey gibi. biotaches diye bir emülsiyon ve maske. ayrıntılı bilgi için şöyle birşey paylaşayım:
    Biocodex - ürünler - Bio-Taches

iyi geceler

Güneş Lekelerine Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Lekelerine Estetik Çözüm

Güneş Lekelerine Estetik Çözüm

güneş lekelerine çözüm güneş lekeleri doğal çözüm vücut lekelerine yüzdeki yüzdeki lekelere Solar keratozlar: Kronik olarak güneşe maruz kalan vücudun açık olanlarında gelişen premalign (kanser öncüsü) lezyonlardır. Ciltte kırmızımtırak bir zemin üzerinde sert ve pul pul olmuş bir yüzey gösterir. Uzun bir süre tedavi edilmeden bırakılırsa % 10-20’si yassı hücreli kansere dönüşür. Bununla...
  2. Güneş lekeleri

Güneş lekeleri

Güneşlenirken aşırıya kaçıldığında küçük kahverengi lekeler başımıza bela olur. Yaşamın kaynağı olan güneş, ondan doğru oranda faydalandığımız sürece vücudumuza birçok yarar sağlar. Ama aşırıya kaçıldığında cildimiz için tehlike oluşturduğu gibi, zararlı olmayan, ama görüntüsü rahatsız eden küçük kahverengi lekelerin oluşmasına da yol açar. Yaz geldiğinde çoğumuz saatlerce güneşin altından...
  3. Güneş lekelerine limon çözümü

Güneş lekelerine limon çözümü

güneş lekelerine limon cilt lekelerine limon güneş lekesine cilt lekeleri için lekelere Güneş lekelerine gıcık olmayan varmı? Benim çok azda olsa minik minik omzumda güneş lekesi var onları limonla yok etmek mümkünmüş melişlerim.:tik: Güneş lekelerini gidermek için limon kullanabilirsiniz. Limonun cildi beyazlatma özelliği olduğunu biliyor muydunuz. Aynı zamanda antiseptik özelliği ile...
  4. doğum lekesine güneş lekesine maske

doğum lekesine güneş lekesine maske

meraba arkadaşlar size çok faydalı kendiminde kullandığı bi maskeyi söliyim.Gerçekten faydasını göreceksiniz doğum lekeleri güneşten meydana gelen leker için faydalı ten rengini acıyo denemenizi tavsiye ederim... 1.yemek kaşığı reçine 1.yemek kaşığı sığla sakızı 1.yemek kaşığından biraz fazla üzüm çekirdeği yağı 1,5 çay kaşığı yoğurt hepsini karıştırıp krem gibi yüzünüze sürüyosunuz.20...
  5. Cilt lekelerine çözüm

Cilt lekelerine çözüm

Çiller, siyah lekeler, sivilcelerin bıraktığı izler ve doğum lekeleri doğal yöntemler kullanılarak kolayca giderilebilir. Çiller nasıl geçer diye bir araştırma yaparak başladım bu işe. Bulduğum çil geçiren doğal yöntemleri uyguladım ve cildimdeki izlerin zamanla geçtiğini farkettim. Sizin de benim gibi lekelenmeye müsait bir cildiniz varsa, bu doğal leke giderici maskeler inanın en zor...

Sayfayı Paylaş