gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Güneş Lekelerine İyi Gelen Karbonat Maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu cilt lekeleri için karbonat maskesi tarifine yer vermektedir. Güneşten dolayı oluşan cilt lekeleri için öncelikle uzun süre güneş altında kalmaktan uzak durmalı ve yüksek koruma faktörlü bir güneş koruyucu krem kullanmalısınız. Eğer bir takım nedenlerden dolayı güneşten dolayı cilt lekeleriniz oluşmuş ise çözümü gayet basit ve etkili... Yapmanız gereken tek şey karbonat maskesini cildinize uygulamanız.

Karbonat Maskesi için gerekli malzemeler şöyle

1 yemek kaşığı yoğurda yarım çay kaşığı karbonat ile 1 tatlı kaşığı mısır ununu ekleyip güzelce karıştırın.Hazıladığınız bu maskeyi yüzünüzde 5-10 dakika bekletin beklettikten sonra küçük bir not paylaşalım Hassas ciltler için bu süre 5 dakikayı geçmemelidir.Maskeyi beklettikten sonra cildinizde kuruyan maskeyi soyarak çıkartın ardından uyguladığınız bölgeyi soğuk su ile güzelce durulayın.Cildinizi, canlılık ve nem kazanması için gül suyu ile silebilirsiniz daha canlı görüneceğini göreceksiniz.

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu formülü uygulamaya başladım. İster inanın ister inanmayın daha ilk uygulamada yüzüm parladı, yumuşacık oldu. Lekeler hafiflemeye başladı. Kesinlikle tavsiye ederim, ben sürekli uygulayacağım ;)
    Dipnot:
    *Cildi hassas olanlar dikkat etsin, çünkü karbonat cildi tahriş eder.
    *Bu formülü haftada bir kez düzenli uygulayın. Uygulamadan sonra soğuk suyla cildinizi yıkayıp, nemlendirin
    *Maskeyi özellikjle kış aylarında, akşamları uygulayın, devamında gündüz güneşe çıkarken koruyucu kullanın.

Son düzenleme: 17 Şubat 2014
    karakuzu bunu beğendi.
  3. saat basi

saat basi Forum Okuru

benim cildimde cok olmasada var kahverengi lekler var onlara iyi gelirmi

Güneş Lekelerine İyi Gelen Karbonat Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilcelere iyi gelen karnabahar maskesi

Sivilcelere iyi gelen karnabahar maskesi

Sivilceleri artık dert etmeyin eğer sivilce problemi yaşıyorsanız bitkisel ve doğal karnabahar maskesinin nasıl yapıldığının malzemelerini ve formülünü veriyorum Malzemeler: Karnabahar Zeytinyağı Hazırlanışı: 8 adet karnabahar yaprağını iki yemek kaşığı zeytinyağı ile birlikte mikserden geçirin. Elde edilen karışımı problemli bölgelerin üstünde daha yoğun olacak şekilde yüzünüze sürün, on...
  2. Güneş yanığına iyi gelen bitkiler

Güneş yanığına iyi gelen bitkiler

güneş yanığına ne iyi gelir güneş yanıgına ne iyi gelir yanıklarına yanığına sürülür gelen kremler Son yılların hatta yüzyılın en sıcak yazını geçirdiğimiz şu günlerde sizlere güneş yanıklarına iyi gelen doğal ve bitkisel yöntemleri ve çözümleri paylaşıyorum Güneşin zararlarından korunmak için, ultraviole ışınlarının en şiddetli olduğu 10.00 – 16.00 saatleri arasında güneşten uzak durmak en...
  3. Güneş Lekeleri İçin Karbonat Maskesi Uygulayabilirsiniz!

Güneş Lekeleri İçin Karbonat Maskesi Uygulayabilirsiniz!

Bu konu; Güneş Lekeleri İçin Karbonat Maskesi Uygulayabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cilt bakımı kaınların vazgeçilmezleri başında geliyor. Çünkü hepimiz bebek gibi, yumuşak, pürüzsüz bir cilt sahibi olmak istiyoruz. Bunun içinde türlü bakımlar uyguluyor, maskeler hazırlıyoruz. Şimdi bahsedeceğimiz maske ise güneş lekelerini yok edici karbonat maskesi....
  4. Yumurta Maskesi Cilt Lekelerine Çok İyi Geliyor!

Yumurta Maskesi Cilt Lekelerine Çok İyi Geliyor!

yumurta maskesi, cilt lekeleri için maske, cilt lekeleri Sevgili melekler, cilt lekeleri, sivilceler, akneler mutlaka her kadının hayatıunın bir döneminde uğraşmak zorunda olduğu sorunlardır. Bunlardan kurtulmak için öncelikle yediğimize içtiğimize dikkat etmeli ,dengeli ve düzenli beslenmeyi de bilmemiz gerekir. Bunun dışında dışardan yapacağımız temizlik ve maske gibi müdahaleler de işe...
  5. Cilt Lekelerine  Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

Cilt Lekelerine Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

cilt lekesi için ne yapmalı,cilt lekesine ne iyi gelir,cilt lekesi nasıl geçer,cilt lekesi için maske,cilt lekesine iyi gelen doğal yöntemler İnsan sağlığı için birçok faydası bulunan elma sirkesi son zamanlarda cilt üzerinde ki kullanımı ile lekelere ve sivilcelere de son derece faydalı olduğu saptanmıştır. Elma sirkesi asitli yapısından dolayı cilt lekelerinin azaltılması için...

Sayfayı Paylaş