gebe
  1. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18

Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum....

Konu, 'Çöplük' kısmında sultansu tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler,

son 5-6 yıldır çok ciddi bir leke sorunum başladı. sürekli koruyuculu güneş kremleri ve fondotenler kullanmama rağmen giderek daha geniş bir alana yayılmaya devam ediyorlar. Öyle ki artık fondoten sürmeden sokağa çıkamaz oldum. Yazın sürekli şapka ile geziyorum, mümkün olduğunca güneşten kaçıyorum.

Peki yok mu bunun bir çözümü? Kimyasal hiçbir ürün kullanmak istemiyorum (lekelerime sağolsun ünlü markaların cilt bakım ürünleriyle sahi oldum)

bu nedenle sizlerden bitkisel ve mümkünse evde hazırlanabilecek öneriler bekliyorum...

2. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    hadi kızlar, yok mu hiç bu konuda bilgisi olan....

Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş lekeleri

Güneş lekeleri

Güneşlenirken aşırıya kaçıldığında küçük kahverengi lekeler başımıza bela olur. Yaşamın kaynağı olan güneş, ondan doğru oranda faydalandığımız sürece vücudumuza birçok yarar sağlar. Ama aşırıya kaçıldığında cildimiz için tehlike oluşturduğu gibi, zararlı olmayan, ama görüntüsü rahatsız eden küçük kahverengi lekelerin oluşmasına da yol açar. Yaz geldiğinde çoğumuz saatlerce güneşin altından...
  2. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  3. hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar, gebelik lekeleri ne zaman başlar konusunda yardımınızı rica ediyorum. Sağolun.
  4. Güneş Lekeleri Çeşitleri Nelerdir ? Nasıl Oluşur ?

Güneş Lekeleri Çeşitleri Nelerdir ? Nasıl Oluşur ?

güneş lekeleri çeşitleri güneş lekeleri Sevgili melekler, güneş sebebiyle oluşan lekelerin hepsine birden halk arasında çil denir. Bir de yaş geçtikçe yine güneş sebebiyle beliren yaşlılık lekeleri denen lekeler de vardır. Aslında güneş lekeleri çeşitlidir. Hepsinin oluşum sebebi farklıdır. Bu yazımızda sizlere güneş lekeleri çeşitleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konumuzun...
  5. Cilt Lekelerine  Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

Cilt Lekelerine Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

cilt lekesi için ne yapmalı,cilt lekesine ne iyi gelir,cilt lekesi nasıl geçer,cilt lekesi için maske,cilt lekesine iyi gelen doğal yöntemler İnsan sağlığı için birçok faydası bulunan elma sirkesi son zamanlarda cilt üzerinde ki kullanımı ile lekelere ve sivilcelere de son derece faydalı olduğu saptanmıştır. Elma sirkesi asitli yapısından dolayı cilt lekelerinin azaltılması için...

Sayfayı Paylaş