gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Güneş yağmur smileyleri

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

2. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hepsi cok sekeeer:) tesekkürler paylasimin icin :)

Güneş yağmur smileyleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur

Yağmur

Yağmur (Jenerik Sözlü) Gökhan Kırdar , Albüm : Haziran Gecesi Adım adım geçer zaman Biter günün Ben neredeyim Yavaş yavaş batar güneş Hava Soğuk Sen neredesin Yağmur Yağmur diye Yağmur Yağmur diye
  2. Eczacıbaşı’ndan yağmur suyu ve güneş kullanan fabrika

Eczacıbaşı’ndan yağmur suyu ve güneş kullanan fabrika

ECZACIBAŞI Girişim Pazarlamanın 15 milyon dolarlık yatırımla kurulan Endüstriyel Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Fabrikası, Gebze’de faaliyete geçti. Eczacıbaşı Holdingten yapılan açıklamada, 9 bin metrekare alan üzerine kurulan ve yıllık 20 bin ton üretim kapasitesine sahip olan fabrikada, Maratem endüstriyel temizlik ürünleri, Selin ve Egos markalı ürünler ile diğer kişisel bakım ürünlerinin...
  3. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  4. Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!!

Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!!

Günesle gelen yagmur gibiydi hayat; Bir yanda deli dolu yasama sevinci, Bir yanda inceden vuran bir hüzün. Ne günesin yagmuru durdurabilmesi, Ne de yagmurun günesi kapatabilmesi gibi; Ne yasama sevincim kovabilirdi hüznümü içimden, Ne de hüznüm yasama sevincimi öldürebilirdi. Bazen düsmandilar birbirlerine, Bazen de dans ederlerdi ahenkle. Yine de yasam bir oyun gibiydi Kimi...
  5. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş