gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Güneşe Çıkamıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sarıbudak ailesinin büyük dramı. Sanki bilim kurgu filmlerinde görülecek türden bir hastalığa yakalanmışlar.
    Baba-kız hastalıkları nedeniyle güneş ışığına çıkamıyorlar. Işın gördüklerinde vücutları korkunç bir hal alıyor.

Konya'nın Ereğli ilcesine bağlı Zengen beldesinde yaşayan Sarıbudak ailesi, genetik olarak metabolızmaları DNA onarım enzimlerinden yoksun olduğu için, ışınları vucutlarında tümör oluşumuna yol açması nedeniyle güneşe hasret yaşıyor.

Baba Ali Osman Sarıbudak (50) ile kızı Serap tedavi sürecinin bir gereğı olarak her yıl 3-4 kez ameliyat oluyor.

Hastalık yüzünden bır gözünü kaybeden Serap Sarıbudak ve ailesi görünümleri nedenıyle toplum içinde sıkıntı yaşıyorlar.

internethaber

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşe Çıkamıyor
    Allah yardımcıları olsun,acil şifalar versin..Çok zor bir hastalık..

Güneşe Çıkamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  2. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  3. Kadınlar mutfaktan çıkamıyor

Kadınlar mutfaktan çıkamıyor

Aslında tüm kadınların vazgeçilmez mekanıdır mutfaklar kimimiz severek ve isteyerek çıkmak istemeyiz kimimizde girmekten nefret ederiz ama şu bir gerçekki kadın ve mutfak ayrılmaz bir bütün kızlar:) Peki hiç düşündünüzmü mutfakta biz bayanlar ne kadar zaman harcadığımızı buyrun o zaman:tik: Prima kadın dergisi tarafından 1000 kadın arasında yapılan araştırmaya göre, kadınların yüzde 82'si...
  4. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?
  5. zaman tünelinden çıkamıyorum

zaman tünelinden çıkamıyorum

tıklıyorum linke ama o menü açılmıyo sol yanda boş bi kutucuk var no apps fouanda yazmıyo ne yapmalıyım ?

Sayfayı Paylaş