gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler...

Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum...

Tür : Dram
    Gösterim Tarihi : 12 Mart 2009
    Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
    Senaryo : Mahsun Kırmızıgül
    Görüntü Yönetmeni : Soykut Turan
    Müzik : Mahsun Kırmızıgül , Yıldıray Gürgen
    Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Ali Sürmeli , Altan Erkekli , Ali Tutal , Alper Kul , Buğra Gülsoy , Cem Aksakal , Cemal Toktaş , Cezmi Baskın , Cihat Tamer , Demet Evgar , Deniz Oral , Emre Kınay , Erol Demiröz , Erol Günaydın , Gülhan Tekin , Hande Subaşı , Itır Esen , Kamil Sönmez , Macit Sonkan , Mahsun Kırmızıgül , Menderes Samancılar , Murat Ünalmış , Nurseli İdiz , Sarp Apak , Şerif Sezer , Ümit Okur , Yıldız Kültür , Yiğit Özşener , Zafer Ergin , Aleyna Kala , Aslıhan Kapanşahin , Cansu Aktay , Edanur Eker , Elenur Eker , Serhat Çağlayan , Tuğse Gökhan
    Mahsun Kırmızıgül’ün ikinci yönetmenlik denemesi Güneşi Gördüm, kalabalık bir ailenin filmi. Askerin emriyle köylerini boşaltan ve bir kısmı İstanbul’da şansını denerken diğerleri de umudu Norveç’e kaçmakta arayan bir aile bu.

Beş kız çocuğun ardından istediği oğla sahip olan Ramo, bir oğlu askere giderken diğeri dağa çıkmış Davut, sert mizaçlı Mamo ve onun kendini hep kız gibi hissetmiş erkek kardeşi Kadri filmin merkezinde yer alıyorlar.

Yine çok fazla öykü anlatıyor Kırmızıgül bize. Ama bu kez eklektik durmuyor öyküleri; hepsi bir çatı altında, aynı tema etrafında toplanıyor.

FİLMİN FRAGMANI
    [sene]656839[/sene]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı
    Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir film. Herkesin izlemesi gerekir diye düşünüyorum. Ben doritosumla izlemeye gidicem bu hafta sonu:)

3. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Benimde izlemek istediğim flim en kısa zamanda bende gideceğim:)

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    izlemek isteyenler bu akşam tv de bu film izleyin bende tabii:)

5. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    nedense hiç dikkatimi çekmedi izlemedim

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bence piyasada gecen ve benim fikrimce SACMA SAPAN olan bircok filmden daha kaliteli bir Film.

Konusu HAYATIN TA KENDISI!!
    Bakan insani banal bir konuya kitlemiyor.

Bence süper bir yapim olmus.

Yapanlarin zahmetlerine Saglik diyorum.

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Ah düş te gör kardaş düş te gör Aman aman düş te gör Bir zalimi bir soysuzu Bir güzeli sevende düş de gör Ah sağ olan ne bilsin hastanın halından Sevmeyen ne bilsin sevenin halından Ah düşmeyen ne bilsin düşenin halından Aman aman düş de gör İyi günden güzel günden Vallah kötü güne vallah zor güne Aman aman düş de gör düş de gör __________________
  2. Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı.

Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı.

'Beyez Melek' filmiyle sinemada başarıyı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı. Önceki gün Sivas'ın Gölava ilçesinde sahne alan ünlü şarkıcı, "Beyaz Melek çok sevildi. Yakında yeni bir projeyle tekrar karşınıza çıkacağım" dedi. Sivaslılar'ın büyük ilgi gösterdiği Kırmızıgül, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.
  3. Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi

Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi

Oldum olasıya hayata sarılışını, yaptığı güzel şeyleri sevmişimdir Mahsun Kırmızıgül'ün. Yine yeni bir projesi var... Güzel bir film olacağa benziyor. Geçelim haberimize; YAPTIĞI İLK FİLMİ 'BEYAZ MELEK' İLE GEÇEN YILIN EN FAZLA İZLENEN FİLM OLMA REKORUNU ELİNDE BULUNDURAN MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DE ÇEŞİTLİ SOSYAL KATEGORİDEKİ ÇOCUKLARIN DRAMINI ANLATACAK. 22 Eylül'de...
  4. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  5. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...

Sayfayı Paylaş