gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Güneşi Gördüm geyikleri

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşi Gördüm geyikleri

hehehe çok komik olmuş teşekkürler:D

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşi Gördüm geyikleri

:hhh: çok hoştu canım saol emeğine sağlık

Güneşi Gördüm geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Yönetmen olarak ilk sinema filmi "Beyaz Melek" ile izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün çekimlerine, 22 Eylülde başlanacak. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor....
  2. Güneşi Gördüm

Güneşi Gördüm

2007 çektiği Beyaz Melek filmi ile yaşlı insanların dramlarını gözler önüne sererek büyük takdir toplayan türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün, Güneydoğu'daki terör sorunun farklı bir açıdan ele alan yeni filmi Güneşi Gördüm daha şimdiden çok tartışılacak. TERÖR SORUNUNA ÇOMAK SOKUYOR Çekimleri, İstanbul, Kars, Danimarka ve Norveç'te yapılan "Güneşi Gördüm" filminin fragmanı...
  3. Cildine Göre Güneş Kremi Seçimi

Cildine Göre Güneş Kremi Seçimi

esmer tenliler için güneş kremi denizde yanmamak için esmerler güneş kremi seçimi En yanlış yaptığımız şey bence bazılarımız denize gidecek ya yanmak için krem alır bazılarımzı ise yanmamak için.. Yanınca tamam belki güzel görünüyoruz fakat zararları onuda düşünmeliyiz değil mi aslında dışarı cıkarken bile kullanın diyorlar güneş kremini.. Neyse bende sizler için bir yazı hazırladım .....
  4. Güneş Kremini Neye Göre Seçmelisiniz?

Güneş Kremini Neye Göre Seçmelisiniz?

güneş kremi, güneş kremi nasıl seçilir, güneş kremi seçerken Sevgili melekler, her ne kadar yaz yağmurları altında olsak da yaz kapıda, sıcacık güneşli günler bizleri bekliyor. Özellikle tatil planları yapanlara güneş kremlerini almadan tatile gitmemelerini hatırlatıyoruz. Güneş kremi seçerken deri tipine göre seçim yapmaları gerektiğinin de altını çiziyoruz. Harran Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş