gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Güneşi Gördüm'e yurtdışı festivallerinde kullanılacak cesur bir afiş hazırlandı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm'e yurtdışı festivallerinde kullanılacak cesur bir afiş hazırlandı.

Hollywood filmlerine tasarladığı afişlerle dünya çapında ün kazanan Emrah Yücel, “Güneşi Gördüm”ün yurtdışındaki festivallerde kullanılacak afişinin favorisi olduğunu söylüyor

Bugüne kadar 2.5 milyon izleyiciye ulaşan Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği “Güneşi Gördüm” filmi yurtdışı festivallerine çarpıcı bir afişle gidiyor.

Hollywood filmleri için tasarladığı afişlerle dünya çapında ün kazanan Emrah Yücel, film için üç ayrı çalışma yaptı.

Film, yurtdışına bu üç çalışma arasından travesti rolündeki Cemal Toktaş’la Mahsun Kırmızıgül ve Murat Ünalmış’ın birlikte yer aldığı afişle pazarlanıyor.

Seçilen afişin kendisinin de favorisi olduğunu belirten Emrah Yücel, “Mahsun hem epik bir film dokusu içerisinde derdini aktarıyor, hem de hak ettiği ticari başarıyı yakalıyor.

Mahsun Kırmızıgül’ün filmde ‘tabu’ olarak değindiği konular ve korkusuzca karma-şık hikayeleri bir araya getiriş biçimi, cesur tavrının ve ustalığının net bir göstergesi” dedi.

'Güneşi Gördüm'e yurtdışı festivallerinde kullanılacak cesur bir afiş hazırlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afiş

Afiş

Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır. Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder
  2. Baha bir güneşe bir de sana bakamam

Baha bir güneşe bir de sana bakamam

bir güneşe bir de sana bakamam güneşe birde sana bakamam gunese birde baha baha güneş olurum bir güneşe bir de sana bakamam bir ateşi bir elini tutamam bir nefessiz bir de sensiz kalamam çöllerde şu gibi özledim seni kutupta yaz gibi özledim seni susmuş dudakların hiç sesin gelmez uzakta durursun gurbetin bitmez karanlık sulara hayalın düşmez çöllerde şu gibi özledim seni kutupta...
  3. Mc CeSuR - Dünya Bir Yana

Mc CeSuR - Dünya Bir Yana

dunya bir yana sen biryana, soyluyorum sana, ne olur beni anla asigim sana, ama ne fayda, sakin sorma sorma bana yaram kaniyor, kan ayliyor yuregim susmuyor, ayirdi bizi lanet dunya aglatirsin anlamssin hayatim kara, sok bunu kafana, bu sozler bizi ayiranlara, sen bensiz ben sensiz ne fayda, bu dunya soruyorum sana gidecegm bu genc yasta, kara topraya unutmayacagim hep aklimdasin...
  4. Takı Yapımında Kullanılacak Malzemeler

Takı Yapımında Kullanılacak Malzemeler

takı yapımı için gerekli malzemeler takı yapımında kullanılan malzemeler yapmak için gerekli takıda kullanılan yüzük yapımında *kargaburun *yuvarlama(yuvarlatıcı) *çivi (üç renk var:sarı,beyaz,bakır) ayrıca çapları ve boyları birbirinden farklı çeşitleri var.. *halkalı çivi(yukarıdaki açıklamalar bunun için de geçerli) ben halkalı çiviyi 80mm telle kendim yapıyorum genelde.. *misina...
  5. Recep İvedik 4 Bir Halk Kahramanı Film Afişi

Recep İvedik 4 Bir Halk Kahramanı Film Afişi

recep ivedik 4 film afişi, recep ivedik 4, recep ivedik 4 bir halk kahramanı Sevgili melekler, merakla beklenen film Recep İvedik 4 Bir Halk Kahramanı filminin afişi yayınlandı. Recep İvedik seri filmlerinin dördüncüsü Recep İvedik 4’ün iki farklı afişi de sinemaseverlerle paylaşıldı. Filmin afişini ilk kez sosyal medyadan kendisi paylaşan Şahan Gökbakar, filmin takipçilerinden anında...

Sayfayı Paylaş