gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Güneşi Tutamadim İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bir kıyamet böldü uykularımı geceyi aşamadım umuttu sevinçti yarının adını ben düğünlerde kaldım }2x gel aman diliyor gök yağmur vermiyor umutsuz kaldım
    gel aman demiyor gök yağmur vermiyor yıkıldım kaldım
    güneşi tutamadım bir soluk alamadım
    umuttu sevinçti yarının adını ben düğünlerde kaldım }2x
    üstüme çöksün de dağlarına taşlar günahım beni sarmasın
    bilirim yalandır biter bu rüya gözlerim onda kalsın }2x
    dar geçitlerde zor seferler de yollarım bağlanmasın }2x
    sırlar içinde kaldım bir sırağa bağlandım
    karanlık geceler bir dolunaydı tutuldum kaldım }2x
    güneşi tutamadım bir soluk alamadım
    umuttu sevinçti yarının adını ben düğünlerde kaldım
    sırlar içinde kaldım bir sırağa bağlandım
    karanlık geceler bir dolunaydı tutuldum kaldım

Güneşi Tutamadim İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Sözümü Tutamadım

Tan - Sözümü Tutamadım

Sana bir şarkı daha yapacağım Adı unuttum seni olacak İyi niyetle söylenen Yalanlar günah olmazmış Bilmiyorum Niye söyledim hasta kalbime Uyudum yenildim Zamana direndim Kurduğum hayalmiş affet Yarım aklıma yenildim Mühim olan sadece sendin Sen yoksan çiçek de yok Hayatta yok Bebekte ondan sonra Ölüm mü olur Zaman mı durur Ruhum kafeste Unuturum demiştim ya Sözümü tutamadım gülüm Öyle...
  2. 571 Güneş Doğdu İlahisi

571 Güneş Doğdu İlahisi

571 de bir güneş doğdu ilahisinin sözleri 571 ilahisi de bir güneş doğdu sözleri ilahisi şarkısı 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü ümmet 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü ümmet Babasiydi Abdullah annesiydi Amine Süt annesi Halime dogdu Cennet evine Babasiydi Abdullah annesiydi Amine Süt annesi Halime dogdu Cennet evine 571´de bir günes dogdu Adi Muhammeddi ilk sözü...
  3. ay dahi güneş dahi ilahisi

ay dahi güneş dahi ilahisi

ay dahi güneş dahi nurundan muhammedin ilahisi Ay dahi güneş dahi Nurundan Muhammed'in Cümle şekerler tadı Tadından Muhammed'in Evliyalar geldiler Saf saf olup durdular Canlar feda kıldılar Yolunda Muhammed'in Muhammed bir denizdir Cümle yerleri tutmuş Evliyalar ördeği Gölünde Muhammmed'in Yetmiş bin hacı gider Malı mülkü terkeder Varır ziyaret eder Kabrini muhammed'in Ol Meryem oğlu İsa Sırrı...

Sayfayı Paylaş