gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Günesin batmadigi yer nerede biliyormusunuz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

günesin batmadigi yer, bunlari biliyormusunuz, isvec, norvec, kutuplar, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Dünyamızın eğimi sayesinde kutuplarda dönüsümlü olarak 6 ay güneşin hiç batmadığını biliyor muydunuz? İşte size kutuplara çok yakın bir yerden Norvecin kuzey kesimlerinden çekilmiş bir görüntü. Resimde de açıkça belli oluyor güneşin hareketleri:

Günesin batmadigi yer nerede biliyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafik Polisinin Olduğu Yerler Nerelerdir

Trafik Polisinin Olduğu Yerler Nerelerdir

Trafik Polisinin Olduğu Yerler Nerelerdir kim bana cevap verecek acaba?
  2. Boraltan Köprüsünün Yeri Nerededir ?

Boraltan Köprüsünün Yeri Nerededir ?

Boraltan Köprüsü Nerededir Boraltan Köprüsünün Bulunduğu Ülke Sevgili melekler, tarihimize kara bir leke olacak şekilde Boraltan Köprüsü Olayı olarak geçen Boraltan Köprüsünün Bulunduğu Ülke ve olaylarla ilgili bilgiler veriyoruz sizlere... Boraltan Köprüsü Rusya sınırları içersindedir. Boraltan Köprüsü Hadisesi; Yer Türk – Rus sınırında ki Boraltan Köprüsü sınır karakolu; Ülkede...
  3. hırvatistanda gezilip görülecek yerler nereler ?

hırvatistanda gezilip görülecek yerler nereler ?

Melekler, ailecek Hırvatistana gitme durumumuz var 15 tatilde. Şimdiden araştırmalar yapıyorum nereleri gezebiliriz orada ?
  4. Marmaris'te Gezilecek Yerler Nereler ?

Marmaris'te Gezilecek Yerler Nereler ?

Bu konu; Marmaris'te Gezilecek Yerler Nereler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havalar her ne kadar soğuk gitse de yaz yavaş yavaş yaklaşıyor. Eğer sizin de tatil planlarınız varsa ve bu yaz için tercihiniz Marmaris ise, bu sayfamızda vereceğimiz Marmaris gezilecek yer bilgileri mutlaka işinize yarayacaktır.. Marmaris büyük bir sahil kenti. Marmaris ve...
  5. İzmirde ata binebileceğim yerler nereler?

İzmirde ata binebileceğim yerler nereler?

Şu sıralar fena halde atlara düşkün oldum.Normalde zaten severdim ama İstanbuldaki bir arkadaşımdan bunu spor olarak yapmanın uçuk paralar gerektirmediğini öğrendim.Acaba İzmirde at binebileceğim yerler varmı?

Sayfayı Paylaş