gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Güneş'in Kızları Dizi Hikayesi ve Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

gunesin-kizlari-dizisinin-oyunculari.jpg Kanal D ekranlarında yepyeni bir yaz dizisi başlayacak. Haziran ayında Kanal D ekranlarında olması beklenen Güneşin Kızları dizisi ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı. Süreç Film’in yapımcılığını yapacağı Güneşin Kızları dizisi ile ilgili sponsorluk ve yayın hakları ile ilgili anlaşmalar tamamlandı. Güneşin Kızları dizisi Kanal D ekranlarında haziran ayında başlayacak ve eğer tatmin edici reytingler alınırsa yeni sezonda da ekranlarda olacak. Güneşin Kızları dizisi yapımcısı Süreç Film Kanal D yönetimi ile en az 15 bölüm yayınlanma şartı ile anlaştı.

Güneşin Kızları dizisi başrolü ise yine daha önce Süreç Filmden Sadullah Celen’in yönettiği diziler gibi Emre Kınay’a ait oldu

Güneşin Kızları dizisi konusu Güneşin Kızları hikayesi

35 yaşında bir edebiyat öğretmeni olan Güneş Hoca’nın 3 kızı ile İstanbul gibi bir metrapolde hayata tutunmasını ve hayata karşı verdiği savaşı anlatıyor

Güneşin Kızları dizisi oyuncu kadrosu

Emre KINAY(Haluk MERTOĞLU): Güneşin Kızları dizisinin başrolü daha önce ki Güneşi Gördüm dizisi gibi Emre KINAY’ın oldu.

Güneşin Kızları dizisinde Mertoğlu oteller zincirinin sahibi kızların ise sonradan kavuştukları babası. Güneş’e saplantılı derecede aşık ona kavuşmak için çok uğraşıyor ama saplantılı aşkı iki aşıkı çok yıpratıyor.
    Evrim ALASYA(Güneş): Son olarak Benim Adım Gültepe’de Suna karakteri ile izlediğimiz oyuncu 1979 İstanbul doğumludur. Zeki Alasya2nın akrabası değildir.

Güneşin Kızları dizisinde 35 yaşında çekici bir kadını canlandırmakta. Lisede 3 kızı var ve Güneş hayatını onlara adamış bir anne. Kalbinin değil mantığını dinleyen bir kadın hayata ve erkeklere karşı çok mesafeli. Annelik güdüsü ile çocuklarını hep korumaya çalışmış. Şimdi ise 35 yaşında ona aşık olmak imkansız gibi geliyor ..
    Teoman Kumbaracıbaşı(Ahmet): Eyvah eyvah dilmleri serisinde İspanyol karakteri ile kendini tanıttı.
    Miray AKAY(Peri YILMAZ): 2001 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 14 yaşındadır. Son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde Gülten rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Güneş'in Kızları Dizi Hikayesi ve Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız kulesi ve hikayesi!

kız kulesi ve hikayesi!

kız kulesi hikayesi kısaca kız kulesinin kısaca hikayesi kulesinin kısa kulesi kısa “Çok eski zamanlarda, Üsküdar sırtlarında, “Aşk ve Güzellik” tanrıçası Aphrodite adına yapılmış büyük ve ünlü bir tapınak vardı. İşte, efsaneye konu olan, güzelliği dillere destan Hero, genç kızların rahibelik yaptığı bu tapınakta, kumrulara bakmakla görevliydi. Her sene, soğuk kış günleri yerini...
  2. Anneler ile Kızları Dizi Oyuncuları Diziyi Anlattı

Anneler ile Kızları Dizi Oyuncuları Diziyi Anlattı

anneler ile kızları, dizisi, star, konusu, hikayesi, yönetmeni, oyuncuları, Ebru Özkan, Feride Çetin, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Anneler ile Kızları dizisinin oyuncuları diziyi anlatmışlar melekler...Bende bu keyifli röportajı sizlerle paylaşıyorum... Star TV’nin yeni dizisi “Anneler ile Kızları” bu akşam ilk bölümüyle ekranda... Dizinin...
  3. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  4. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş