gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Güneşin Kızları Dizisi"Beni Azat Et" Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Güneşin Kızları"3.cü bölümü ile ekran karşısın da oldu. İzleyici tarafından yeni başlamasına rağmen dizi epey bir dikkatleri çekerek beğeni kazandı. Dizinin oyuncuları ve konusu kadar müzikleride izleyicinin ilgi odağı oldu. Dizi de çalan"Beni azat et" isimli parçayı merak edenler için sizlere şankının sözlerini bu yazımız da paylaşıyoruz. güneşin kızları.jpg Kimseler anlamaz

Bir tek ben ağlarım

Kimseyi bağlamaz

Bu yükü ben taşırım

Sanma tek gün bile

Vicdanım sızlamaz

Olan olmuş bir kere

Bu kader silip baştan yazılmaz

Ne ileriye ne de geriye yolum yok

Ne bir çıkışım ne de bir kaçışım yok

Ya beni de al ya da şuraya terk et

Allah aşkına beni azad et

Güneşin Kızları Dizisi"Beni Azat Et" Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü istiyorum biriniz Rüzgar Kızımız şarkı sözlerini ekleyiniz
  2. Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sultan dizisi 1 Ekim'de yayınlanan Beni Bekledinse şarkısınn sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan yeni sezon dizilerinden Sultan dizisi dün gece yayınlanan 16. bölümüyle yine izleyiciyinin beğenisini topladı. Sıcak, samimi ve heyecanlı hikayeleriyle izleyici tarafından beğeni toplayan Sultan dizisinde dün gece...
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Bu konu; Selçuk Balcı Deniz üstünde Fener şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 30 Ekim'de ekranlara merhaba diyecek olan Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini yaptığı Benim İçin Üzülme dizisi dizi müziği ile dikkatleri çekiyor. İşte dizinin şarkısının sözleri... Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Bu gaybana...
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş