gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Güneşin Kızları Evrim Alasya(Güneş Kimdir)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ekranların sevilen dizisi"Güneşin Kızları" gün geçtikçe ilgileri üzerine çekmeye devam ederek reytingleri altüst ediyor.
    Dizide Güneş karakterini canlandıran Evrim Alasya hakkın da sizlere merak edenler için biyografi bilgilerini sunuyoruz.
    evrim alasya.jpg

Evrim Alasya 5 Mayıs 1979 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Küçük olduğu zamanlarda bile oyunculuğa merak salmış ve o yaşlardan itibaren oyunculuğu kafasına koymuştur.Bunun neticesinde eğitiminide bu yönde almış ve 9 Eylül Üniversitesinin Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Oyunculuk ile ilk kez buluşması 1999 tarihinde gerçekeşmiştir.Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda oyunda rol alarak ilk oyunculuğunu yaptı.Sonrasında birçok farklı tiyatrolarda roller almaya devam etti.Tiyatro’nun ardından yeteneği keşfedilerek dizi oyunculuğuna başladı.İlk dizisi Ihlamur Altında adlı dizidir.Bu diziyi Gece Sesleri adındaki dizi takip etmiştir.

Dizinin ardından Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine adındaki sinema filminde oynadı.Gönülçelen dizisinde ise Balçiçek karakterini canlandırdı.2006 tarihinde Atinalı Timon ve 7 Şekspir oyununda bulundu.

Muhteşem Yüzyıl dizisine 58. bölümde katıldı ve Nebahat Çehre benzerliği ile beraber ilgi odağı oldu.Benim Adım Gültepe dizisinde Suna karakterini oynadı.

Güzel Oyuncu Yakın zamanda Kanal D televizyonunda Güneşin Kızları Güneş karakteri ile izleyicilerle buluşacak.
    Evrim Alasya Oynadığı Diziler

2005 – Ihlamurlar Altında – Sema
    2008 – Gece Sesleri – Neslihan
    2010 – Gönülçelen – Balçiçek
    2011 – Muhteşem Yüzyıl – Valide Sultan’ın Gençliği
    2014 – Benim Adım Gültepe – Suna
    2015 – Güneşin Kızları – Güneş

Güneşin Kızları Evrim Alasya(Güneş Kimdir) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş'in Kızları Dizisi Güneş Karakteri - Evrim Alasya Kimdir ?

Güneş'in Kızları Dizisi Güneş Karakteri - Evrim Alasya Kimdir ?

Son olarak Benim Adım Gültepe’de Suna karakteri ile izlediğimiz oyuncu 1979 İstanbul doğumludur. Zeki Alasya'nın akrabası değildir. Güneşin Kızları dizisinde 35 yaşında çekici bir kadını canlandırmakta. Lisede 3 kızı var ve Güneş hayatını onlara adamış bir anne. Kalbinin değil mantığını dinleyen bir kadın hayata ve erkeklere karşı çok mesafeli. Annelik güdüsü ile çocuklarını hep korumaya...
  2. Güneşin Kızları Berk Atan(Savaş) Kimdir?

Güneşin Kızları Berk Atan(Savaş) Kimdir?

Ekranların yepyeni dizisi"Güneşin kızları"dizisi izleyicinin ilgi odağı oldu. Dizinin konusu ve yoncuları kadar dizi de çalan müzikler de beğeni topluyor. Dizinin genç oyuncularından biri olan Berek Atan dizide ki ismi ile Savaş, özellikle genç kızların beğenisi topladı. Berek Atan hakmkın da bilgi edirnmek isteyenler için kendisinin biyografi bilgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz....
  3. Güneşin Kızları Tolga Sarıtaş(Ali) Kimdir?

Güneşin Kızları Tolga Sarıtaş(Ali) Kimdir?

Güneşin kızları dizisin de Ali Mertoğlu karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş, aslın da ekranlara pek yabancı olmayan bir isim... Muhteşem Yüzyıl dizisinin de şehzade Cihangir karakterini canlandıran Tolğa Sarıtaş bugüne kadar başka dizilerde de yer almıştı. Son olarak kendisini Güneşin kızları dizisin de izliyoruz. Özellikle son dizi de genç kızların yoğun ilgisini ve beğenisini kazanan...
  4. Güneşin Kızları Burcu Özberk(Nazlı)Kimdir?

Güneşin Kızları Burcu Özberk(Nazlı)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan "Güneşin Kızları" gün geçtikçe izleyiciyi ekran başına çekerek reytingleri alt üst ediyor. Dizi de oldukça asi ve hırçın bir kızı canlandıran Burcu Özberk dizide ki ismi ile Nazlı hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için kendisi ile ilgili biyografi iblgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz. Güneşin Kızları dizisinde...
  5. Güneşin Kızları Hande Erçel(Selin)Kimdir?

Güneşin Kızları Hande Erçel(Selin)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yepyeni dizilerinden biri olan "Güneşin Kızları" konusu ve dizi oyuncuları ile izleyicinin gün geçtikçe ilgilisi çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Dizi de öne çıkan karakterlerden biri olan Selin(Hande Erçel) kısa zaman da birçok hayran kitlesi edinmeyi başardı. Kendisi hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken biyografi bilgilerini bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş