gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi ise "Ay" Şimdi sizler için "Ay"parçasının sözlerini bu yazım da paylaşıyorum.
    Album_Cover-retouched-slide.jpg
    Sabah soluyorken
    Kararır içimde her geçen gün aşk
    Bir taşın sabrıyla
    Susuyor zaman hasretin duvar

Ne ışık ne de bir yol
    Salınır uçsuz bucaksız korkularım
    Geçelim gel hadi son kez
    Yakıyor yakacaksa daha yaksın bu firar

Sen bana ederimden ağrılı kederimden
    Fazlasını hiç vermedin
    Hüzünbaz bahçelerde düşüver üstüme ay
    Işığında hiç sevişmedim

Deniz taşıyorsa
    İçinin zehiri kabına sığmadığından
    Seni hala seviyorsam
    Aklımın kılıcı kalbe değmediğinden
    tumblr_static_filename_640_v2.jpg

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri Selam arkadaşlar sizden Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözlerini rica ediyorum lütfen biraz acil olalım :)
  2. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  3. Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkı Sözleri Seni KimLer Aldı Sezen Aksu Şarkısının Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Uçurum sdizisinin 6. bölümünde çalan Sezen Aksu'nun Seni Kimler Aldı şarkısının sözlerini şarkıyı sevenler için paylaşıyoruz. Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu...
  4. Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

karadayı son öblümde çalan şarkı, karadayı son bölümde eşyalar toplanmış kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan kadınım sözleri, karadayıda son bölümde çalan kadınım kim söylüyor 17 Kasım 2014 akşamı oynanan atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı da çalan bir parça vardı ki izleyici ekran başına kilitledi. "Kadınım" isimli parçayı merak edenler için hemen söyliyelim merhum...
  5. Güneşin Kızları Son Bölüm Yeni Fragman

Güneşin Kızları Son Bölüm Yeni Fragman

Kanal d ekranlarının yepyeni dizilerinden biri olan "Güneşin Kızları" Ekranlara ilk geldiği günden beri izleyicinin yoğun ilgili ve beğenisini kazanarak reyting rekoru kırıyor. Dizinin konusu kadar oyuncularının da büyük ilgili gördüğü dizinin son bölüm fragmanı yayınlandı. Haluk ile ilgili gün eçtikçe sır perdesi aralanmaya başladı. Geçmişin de büyük sorunlar yaşayan Haluk halen bu...

Sayfayı Paylaş