gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

güneşin patladığı an!!!

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güneş ne zaman patlayacak güneşin patlaması güneşin patlamasını izle güneş patlaması izle son
    Hubble Uzay Teleskobu, tıpkı bizim güneşimize benzeyen bir yıldızın patlamasını görüntüledi. Bilimadamları, bir gün bizim güneşimizin de aynı şekilde patlayacağını ve dünyadaki hayatı sona erdireceğini söylüyorlar.
    Ancak bu 5 milyar yıldan önce olmayacak. Hubble projesinden Dr. Lars Christensen, "Güneş büzülüp soğuyacak ve ölecek" dedi.
    Dr.Lars Chiristensen Yüce Kitâbımız Kuran-ı kerim''i incelemiş herhalde... Sonsuzluk ALLAH''a mahsus. Bâzıları inanmasa da; "inanmamak, ölmeye değil, cennet''e gitmeye mâni"... Kaçınılmaz son mutlaka gelecek ama, bâzı insanlar kendi sonunu çabuklaştırdıkları gibi, dünyanın sonunu da çabuklaştırıyorlar...ALLAH''ın büyüklüğüne akıl sır ermez...Gâfillerin kimileri ALLAH''a ait sıfatları kullar için kullanıyor, kimi zulme ve haksızlığa devam ediyor. İYİ Kİ SON''UN SONUNDA İLAHİ ADALET VAR!

güneşin patladığı an!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlar

Anlar

Eğer yeniden başlayabilseydim yaşamaya İkincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım Neşeli olurdum ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim. Seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim birçok...
  2. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  3. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  4. Anima

Anima

Jung psikolojisinde kullanılan bir terimdir. Bireyin dışa dönük karakteristiklerinin (persona) karşıtı olup iç varlık ya da «ruh» anlamına gelir. «Anima» terimi, bir erkeğin kadınsı iç benliği için kullanılır. (bkz. Animus)
  5. Mısır patladığında nasıl beyaz oluyor?

Mısır patladığında nasıl beyaz oluyor?

patlamış mısırın zararları patlamış mısır zararları mısır neden patlıyor patlatmasının Sarı olan mısırı patlattığımızda beyaz patlaklar olduğunu görürüz peki hiz düşündünüzmü sarı mısır patladığında nasıl oluyorda beyaz oluyor? İşte cevabı: Mısır, içeriğindeki suyun ısı nedeniyle yaptığı basıncın bir sonucu olarak patlar. Öz halindeki mısır taneciği ısıtıldığında, içeriğindeki su da buhar...

Sayfayı Paylaş