gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Günesle gelen yagmur gibiydi hayat;
    Bir yanda deli dolu yasama sevinci,

Bir yanda inceden vuran bir hüzün.
    Ne günesin yagmuru durdurabilmesi,
    Ne de yagmurun günesi kapatabilmesi gibi;
    Ne yasama sevincim kovabilirdi hüznümü içimden,
    Ne de hüznüm yasama sevincimi öldürebilirdi.
    Bazen düsmandilar birbirlerine,
    Bazen de dans ederlerdi ahenkle.
    Yine de yasam bir oyun gibiydi

Kimi zaman eglenceli kimi zaman sıkıcı..
    .
    Ş

Buz gibi, üsüten bir serinlik belki

Bazen her seyi kirip geçiren bir tipi belki de…

Ama kesinlikle eskisi gibi degil!

(alıntı)

Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Bir bakmışsın yok olmuş seninle gelen zamanlar! O zamanlar ki sırf sen bulamayasın diye, sadece ihtiyacın olduğunda baktığın anıların dağarcığına özenle saklanmışlar... Biliyorum, tarifsiz tedirginsin ve korkuyorsun... "Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!" diye korkuyorsun. Elinde tuttuğun o bahar dalı kuruyup yitmiş, ilk sevgilin niyetine kitap arası saklanan bir kır çiçeği...
  2. yağmur damlası gibi hayat....

yağmur damlası gibi hayat....

Bazen yağmur yağar içimiz kasvetle dolar ya... bu kasveti önemsemiyorum çoğu zaman...şöyle ki: Yağmuru seviyorum; sağnak olmayanı... Ilık havada yağanı; çiçekleri hırpalamayanı... İnsanları ıslatıp üşütmeyeni... Değdiği yere bereket getireni... Yağdığı yeri temizleyen, yağmuru seviyorum...evet hayatta işte böyle kırılgan gönlümüzü hırpalamayan bir yaşamımız olsa,içimizde ki o küçücük çocuğun...
  3. Hayki-eskisi gibi

Hayki-eskisi gibi

BASKAN BAS GAZA HAYKI YANINDA, YUKSEK DOZDA ALKOL KANIMDA; KAFAM GUZEL BIRAZ AMA DILIM UZMEZ! KIM DEMIS SABAHA DEK EGLENILMEZ? kendime geldim rapimi verdim ele hele bi bakın derdime: kendine yararı bile olmayan bir hergeleyi oynamaktan sıkıldım birader kanka naber? kalk gidelim beraber içelim geçelim olalım derbeder. berber misali traşım kalender ah bu ne biçim panzer? kanser eder...

Sayfayı Paylaş