gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

güneslenırken nereye yattıgınıza dıkkat eddın:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: güneslenırken nereye yattıgınıza dıkkat eddın:D
    ınanmıyorum ya....:)

güneslenırken nereye yattıgınıza dıkkat eddın:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boğalara dıkkat

boğalara dıkkat

Üzerinize gelen boğalardan kaçarak oyunu tamamlayın.Başlamak için önce jugar daha sonra comenzar'a basın
  2. bu şarkı sozlerıne dıkkat

bu şarkı sozlerıne dıkkat

yanlış duymadınız arkadaşlar şarkıymış aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum bende benimle benimle benimle evlenirmisin hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla neden? içip içip döversin yuh kızım ben alkol kullanmamki döversemde adam değilim inanamamki hayki yalancımıyım ben sanki lan sen kahveden çıkmazsın okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım yok aman dur orda kalsın...
  3. Türkçe bu nereye çekersen :D

Türkçe bu nereye çekersen :D

Şoför bey mübarek bi > yerde inebilir miyim? > > > > > > -şu ilerdeki caminin önünde > bırakayım teyze seni... > > > > *** ************* > > > > -Başıbüyük mü? – > > > -evet, Başıbüyük. > > > > -ne zaman kalkar? > > > > -sen oturursan kalkar bacım. > > > > -kaç vereceğim?...
  4. kabuklara dıkkat

kabuklara dıkkat

Gıdaların kabuğundaki kimyasallara dikkat Kimyasal ilaçların baklagillerin ve meyvelerin kabuk kısmında yoğun bulunabildiği, bu nedenle kuru baklagillerin bekletme sularının mutlaka dökülmesi, meyvelerin ise kabuklarının soyularak yenmesi önerildi. - Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Beyhan, gıdaların vitamin değerlerinin azalmaması ve kalitelerinin korunabilmesi...
  5. Onemlıdır!!! Lutfen dıkkat !!!

Onemlıdır!!! Lutfen dıkkat !!!

TÜRKİYE SES VER! / 30 EYLÜL 2012 SAAT 14.00 NEREDE OLACAKSIN? *' ÖLÜM YASASI için çoktan çalışmalar başladı, kliniklerden ev adreslerini alıyorlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden zehirlenme bilgileri yağıyor, sokaklarda köpekler yok oluyor... Daha bu başlangıç. Bir gün gelip evinizden köpeklerinizi, kedilerinizi alırlarsa çok geç olur. O yüzden şimdi soruyoruz: ONLARI...

Sayfayı Paylaş