gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hain saldırı sonrasında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor.

İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi.

Konuyla ilgili bilgi veren emniyet yetkilileri, çöp kutularına konulan patlayıcıların RDX (plastik patlayıcı) olmadığını, düzeneğin TNT kalıpları(Dinamit Lokumu) kullanıldığını ifade ettiler.

Olay yerinde bomba uzmanlarının yaptığı çalışmalarda patlayıcı TNT kalıplarına ayrıca çivi v.b. metalik parçalar sarıldığını böylece, patlama anında bunların küçük parçalar halinde etrafa savrularak daha ağır tahrip etkisi yarattığını kaydettiler.

Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ismail Yk - Bomba Bomba

Ismail Yk - Bomba Bomba

Hmm varmı olan vücudu 90 60 90 hop - Kafam attı bak yine Akıl mi kalır bu yerde Internetteyim çetteyim Yazışıyorum bak biriyle Onu hiç görememiştim Birden webcam'ini açtı Bana bir hareket yaptı şok a sexy tenini oynatıyor A cicileri amanın konuşuyor Diskomastık vücudu tam 90 60 90 Amanim sımsıcacık o belini sarsam - - Bir güzel bekler burda O dudaklar,bal yanaklar Girde bir bak daha neleri...
  2. Akasyanın kullanıldığı hastalıklar

Akasyanın kullanıldığı hastalıklar

Akasya ağacını gerçektende çok seviyorum.Özellikle de o aşşağıya doğru sarkmış beyaz çiçeklerine.Akasya bana göre sadece bir ağaçtı ama şimdi okuduklaırmdan sonra akasya artık gözümde bir ilaç:):):) Ülkemizde çok bilinen bütün bölgelerimizde yetişen bir ağaçtır. Tohumları tam olgunlaşmadan tohum zarfı ile beraber güneş ışınlarının yoğun olduğu saatlerde ağacın güneşe bakan taraflarından...
  3. Bir damda, iki iklim !

Bir damda, iki iklim !

dam, iklim, kaynana, gelin, damat konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Bır yaz gecesi aile üyeleri damda uyumaktadır. Anne, oğlu ve hiç sevmediği gelinini yakın bir şekilde uyurken görünce, bu manzaraya daha fazla dayanamaz, onları uyandırıp, bağırır; ‘Bu sıcakta nasıl bu kadar yakın uyuyabiliyorsunuz? Bu çok sağlıksız ve tehlikeli...’ diye söylenir. Az sonra damın öbür ucunda kızı...
  4. Erol Köse'den Hürrem Sultan Hakkın da Bomba Açıklama!

Erol Köse'den Hürrem Sultan Hakkın da Bomba Açıklama!

Erol Kösenin açıklamaları Hürrem diziden ayrıldımı meryem uzerli diziden ayrıldımı Bir süre önce dizi setini terk ederek Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrıldığı açıklanan Meryem Uzerli hakkın da magazin dünyasın da bomba gibi açıklamaları ile ünlenen Erol Köse'den şok açıklamalar geldi. Erol Köse'nin iddialarına göre Meryem Uzerli hiçbir zaman yurt dışına gitmedi ve hasta da değil. İstanbul'da...
  5. Dersanelerin Kapatılacağı Tarih Kesinleşti!

Dersanelerin Kapatılacağı Tarih Kesinleşti!

dersaneler ne zaman kapatılacak, dersanelerin kapatılması, dersanelerin kapatılacağı tarih Sevgili melekler, uzun bir süredir gündemde olan dersanelerin kapatılmasıyla ilgili net bir sonuca ulaşıldı. Yapılan açıklamaya göre özel etüt merkezleri aynen devam edecek. Dershaneler de 1 Eylül 2015'e kadar kapatılacak. İşte haberle ilgili tüm detaylar... MİLLİ Eğitim Bakanlığı (MEB) dershane...

Sayfayı Paylaş