gebe
  1. єѕяα

єѕяα Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Günlüğe Bakın ( 14 ila 40 Yaşa Kadar İsteği)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında єѕяα tarafından paylaşıldı.

14 yaşımdayken, bir gün bir sevgilim olmasını umuyordum... 16 yaşıma geldiğimde bir sevgilim oldu... ama ilişkimizde heyecan yoktu... Ben de heyecan verici bir sevgili bulmak için onu
    terk ettim. Üniversitede oldukça heyecan verici bir kızla tanıştım .. Ama o
    da çok duygusaldı...Durmadan ağlıyor ve onu bırakırsam kendini
    öldürmekle tehdit ediyordu...Ben de daha kendi halinde bir kız bulmak için
    onu terkettim....
    25 yaşındayken, kendi halinde sıradan bir kızla çıkmaya
    başladım... Ama çok sıkıcıydı... Beni heyecanlandırıp şaşırtmıyordu,kendi de
    hiçbir şeyden heyecanlanmıyordu...
    Ben de daha maceracı bir kız bulmak için onu
    terkettim. 28 yaşıma gelince daha maceracı bir kız buldum... Ama onunla da yürümedi...Oradan oraya saldırıyor ne istediğini bilmiyordu.
    Evet,herşeyi denemek isteyen biri iyi sayılabilir ama insanın
    bazen, gideceği yönü de bilmesi lazım... Ve ben de,hayattan ne
    istediğini bilen bir kız bulmak için onu terkettim...
    31 yaşında, ne istediğini bilen ve ayakları yere basan bir
    kızla evlendim... Evet kesinlikle ne istediğini
    biliyordu,boşandığımızda bütün mal varlığımı istedi ve aldı...
    Şimdi 40 yaşındayım ve tek istediğim... BİR SARIŞIN !

Günlüğe Bakın ( 14 ila 40 Yaşa Kadar İsteği) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 40'lı yaşlardaki cilt bakımı

40'lı yaşlardaki cilt bakımı

Kırk yaşını geçen ama hala otuz beşinde görünen kadınlar da vardır. Bunları şanslı olarak görmeyin.. Niçin mi? Cildinizin genç görünmesini sağlamak için elinizde bir çok yol vede yöntem var merak etmeyin..Bu yaşlara gelince cildin kolajen üretimi gittikçe azalmaktadır.Üst deri hala güçlü olsa bile alttaki kısımlardaki esneklik azalıcaktır.Bunun ıspatıda yanaklarda görülen çöküntü...
  2. 40 'lı yaşlarda cilt bakım önerileri

40 'lı yaşlarda cilt bakım önerileri

40 lı yaşlarda cilt bakımı 40'lı yaşlarda cilt bakımı için dünyaca ünlü dermatolog Dr. Howard Murad'tan tavsiyeler aldık... Geçtiğimiz ay ülkemizi ziyaret eden ünlü Dermatolog Dr. Howard Murad, kullandığınız cilt bakım ürünleri kadar beslenme alışkanlıklarınızın da cildi olumlu ya da olumsuz etkilediğini belirtiyor ve yaş gruplarına göre bakımla beslenme yöntemlerini bizlerle paylaşıyor. İşte...
  3. 18 ila 30 yaş arası kuru cilt bakımı

18 ila 30 yaş arası kuru cilt bakımı

18 yaş cilt bakımı, 30 yaş cilt bakımı, kuru cilt tedavisi, yöntemleri, önerileri, bakımları burada arkadaşlar Cildi kuru olanlar, ne yazık ki diğer cilt tiplerine oranla daha çabuk kırışmaya meyillidir. Zira kuru cilde sahip olanların kaderi değildir. Nasıl mı; elbette ki, kuru olan cildinizin ihtiyacı oaln bakımı yaparak Melek'lerim:) İşte size 18 yaş ve 30 yaş arası kuru cilt bakımı...
  4. Yeni 14 ila 15 yaş arası abiye elbise 2012 modelleri

Yeni 14 ila 15 yaş arası abiye elbise 2012 modelleri

14 yaş abiye elbise modelleri 2012 15 yaş abiye elbise modelleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda ergen kızları da düşündük ve 14 yaş ve 15 yaş arası yeni abiye elbise modellerini paylaşıma açmak istedik. İlgili tüm arkadaşlar, işte size 14 -15 yaş arası abiye elbise modelleri 2012 trendleri!
  5. 40 Yaş Üzeri Cilt Bakımı Önerileri

40 Yaş Üzeri Cilt Bakımı Önerileri

bu konu 40 yaş ve üstü bayanlar için cilt bakımı önerilerine yer vermektedir. Yıllar gelip geçerken ne kadar mücadele etsek de geçen yılların önüne geçemeyiz. Yıllar gelip geçerken bizlerden de birşeyleri alıp götürür. Aslın da yıllara dur demeniz imkansız ama cilt yaşlanmasının önüne geçebilir ve bu süreci yavaşlatabilirsiniz. 40 Yaş üzeri bayanlar için kırışık azaltıcı, önleyici cilt...

Sayfayı Paylaş