gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Günlük Buluzlar..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Günlükte rahatlıkla kullanabılecegımız kış ayları için bluzlar..Renkleriyle, desenleriyle hatta sadeliğiyle tamda bizim melişlere göre.. [​IMG]

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    üsteki üye ne yapıyor oyunu beni buraya getirdi:D:D
    çok beğendiiimmmm:deli:ben çok seviyorum yaa bunları emeğine sağlık canım:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aynen hahaha. Oyun bu yöndem de yaralıymış.:D:24:

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu çok güzel belenim emeğine sağlık

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık çok güzeller

Günlük Buluzlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük

Günlük

Günlük:(Buhur / Boswellia / Styrax / Frankincense / Encens /) Tropik bölgelerde yetisen "Sigala (Amber) Agaci"ndan elde edilen yagdir. Sigala yaginin mart ayindan itibaren sekiz ay süre ile üretimi yapilmaktadir. Bu yag agacin salgi hücrelerinde meydana gelir. Salgi hücreleri bitkide tabii olarak fakat az miktarda bulunmaktadir. Agaçlarda yaralama sonucu balsam meydana gelir ve bu...
  2. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  3. LosAngeles Günlüğü

LosAngeles Günlüğü

Bugün 29 Ocak 2010 Cuma. Ne kadar zamandır havalar buz gibi olduğu için dışarıya çıkamıyorum.Kafayı yiyeceğim.Depresyona girmeme az kaldı.Evde bir kitap okuyabiliyorum.Bir tv ve internet var.Hep aynı şeyler.Valla şu onbeş tatilden birşey anlayamadım desem tam yeridir.
  4. Buluzlarınıza uygulayabileceğiniz birkaç pul işleme modeli

Buluzlarınıza uygulayabileceğiniz birkaç pul işleme modeli

pul işleme pul işleme modelleri nasıl yapılır desenleri kazak modelleri Evet arkadaşlar sizler için bluzlarınıza işleyebileceğiniz pullu işleme modelleri.Sade bir giysinizi şenlendirebilirsiniz..Size bir fikirde sunayım arkadaşlar.Eğer çok sevdiğiniz bir giysiniz kazara yırtılmışsa yada biz bayanların sık sık uğradığı çamaşır suyu kazasına uğramışsa giysilerinize pul işlemi...
  5. tna'nın günlüğü...

tna'nın günlüğü...

galiba senden ayrılıyorum... içim yanarak, kahrolarak. artık yapamayacağım, olmuyor. her seferinde hüsrana uğramak çok yordu. bu sefer ben gidiyorum. istemiyorum ama gidiyorum. diyemiyorum ama ayrılıyorum. hep içimde 1 damla kalacaksın 'biliyorum ve bilmek istemiyorum'... gözden damlayan yaş misali damlayacak ve sonra yok olacaksın. her damlada yeniden yanacak içim 'malesef biliyorum'. bu...

Sayfayı Paylaş