gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günlük Doğal Makyaj

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Günlük Doğal Makyaj önerilerinizi lütfen acil olarak bana buradan yazın her gün makyaj yapmam lazım ama ben doğal olmasını istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Günlük Doğal Makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal Makyajın Püf Noktaları

Doğal Makyajın Püf Noktaları

Kızlar eğer doğru teknikleri öğrenirseniz, hafif bir makyajla, çok etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Buyrun size yaz günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz 10 adımda doğal makyajın püf noktaları :tik: 1. Görünüm Doğal makyajda görünüm, iştah açan dudaklar ve yürek titreten gözler üzerine. Ne dumanlı gözler, ne de ağır fondötenlere gerek var. 2. Rengini bul Hangi rengin sizin...
  2. Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları

makyaj nasıl yapılır makyaj nasil yapilir makyajnasılyapılır doğal nasıl yapılır ''Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.''Bu söze kesinlikle katılıyorum bizler bakımlı olmayı seçtikçe güzelliğimizi ön plana çıkarıyoruz.İşte size birkaç makyaj sırrı; Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları Makyaj yapıp sanki hiçbir makyaj malzemesi kullanmamış gibi görünmek...
  3. Günlük Doğal Makyaj Teknikleri

Günlük Doğal Makyaj Teknikleri

Günlük Doğal Makyaj Önerileri Günlük Doğal Makyaj Teknikleri Günlük makyaj yapmak için öneriler istiyorsunuz ve siz dopğal bir makyajdan yanasınız. O halde doğru adrestesiniz. Çünkü biz bu yazımızda günlük doğal makyaj önerileri ve teknikleri hakkında bilgilere değiniyoruz Melek'ler. İşte bayanlar 10 adımda doğal makyajın püf noktaları nelermiş hep birlikte öğreniyoruz. Görünüm Doğal...
  4. Doğal Görünümlü Günlük Makyaj Yapılışı

Doğal Görünümlü Günlük Makyaj Yapılışı

Günlük Makyaj Yapılışı Günlük Doğal Makyaj Nasıl Yapılır Sevgili melekler, en azından bir kalem ve rujla olsun makyajsız dışarı çıkmayan bayanlar için günlük makyaj hakkında bazı önerilerde bulunmak istiyoruz bu yazımızda. Eğer siz de bir makyaj tutkunu iseniz ve yüzünüzü renklendirmeden dışarı çıkmak istemeyenlerdenseniz bu yazımızda günlük doğal makyaj nasıl yapılır ayrıntılarıyla...
  5. Doğal makyaj teknikleri

Doğal makyaj teknikleri

İlk olarak en önemli nokta tabiî ki temizlik. Doğal makyajın en önemli noktası ise makyajınızda yapacağınız ton seçimidir. Mesela beyaz tenliyseniz bronz renkli bir fondoten sizi bronz değil turuncu gösterir ve bu da hoş bir görüntü olmaz. Ayrıca su bazlı hafif fondötenleri tercih etmelisiniz. Eğer uzun süreli ve kalıcı bir makyaj istiyorsanız transparan pudra kullanmanızda fayda var. Yağlı...

Sayfayı Paylaş