gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günlük Edilmesi Gereken Dualar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Günlük Edilmesi Gereken Dualar hangi dualardır bana bu konuda yardımcı olun sevaba girin lütfen:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Günlük Edilmesi Gereken Dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dikkat edilmesi gereken durumlar

dikkat edilmesi gereken durumlar

Sigara ve alkol kullanmayınız. Hekim önerisi dışında ilaç almayınız. Hekiminizin önerdiği demir ilacını düzenli olarak kullanınız. Uzun süre ayakta durmayınız. Günlük işleriniz sırasında kendinizi yormayınız. Bisiklet sürme, tenis oynama, kayak yapma gibi sporlardan uzak durunuz. Mesleğiniz gereği de olsa ağır nesneler kaldırmaktan, zararlı :-):-):-):-)l, kimyasal madde ve radyasyondan uzak...
  2. Dİkkat Edİlmesİ Gereken Hususlar

Dİkkat Edİlmesİ Gereken Hususlar

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Neye ihtiyaç duyduğunuza, alacağınız mobilyanın nasıl olacağına, ne kadar bütçe ayıracağınıza karar verdikten sonra ilgilenilen firmanın ürünleri, tasarımları, kullanılan döşeme ve diğer materyalleri hakkında bilgi alınmalıdır. Asla katologtan seçim yapılmamalıdır. Çünkü yalnızca bir fotoğrafa bakarak o mobilyanın kullanışlı, dayanıklı veya ergonomik olup...
  3. Hamilelikte edilmesi gereken Dualar ve dikkat  edilmesi gerekenler

Hamilelikte edilmesi gereken Dualar ve dikkat edilmesi gerekenler

hamile kadının okuyacağı dua bebeğin sağlıklı doğması için dua hamilelerin okuyacağı dualar hamile kadinin okuyacaği dualar hamilenin kizlar int. gezerken buldum sizle paylasmak istedim :) Hamilelikte Edilmesi Gereken Dualar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler HAMİLELİĞİN 3.AYI: PERŞENBE VE CUMA GÜNLERİ ALİ İMRAN SÜRESİNİ OKU. SONRA 140 SALÂVAT GETİR. NAMAZLARDAN SONRA ELİNİ KARNININ ÜZERİNE...
  4. Ramazan Ayinda Edilmesi Gereken Dualar...

Ramazan Ayinda Edilmesi Gereken Dualar...

Ramazan duasi, ramazan ayi dualari, orucluyken dua, hangi dualar konulari burada melekler Sevgili Melekler, Ramazan Ayinda okunmasi gereken dualari sizlerle paylasmak istedim... Büyük fazilet ve de sevapları olduğu bildirilen duaları, İbn-i Abbas Resulullah’tan (s.a.v) nakletmiştir: دعاء اليوم الاول: اللهمَ اجْعلْ صِيامي فيه صِيام الصّائِمينَ وقيامي فيهِ قيامَ القائِمينَ ونَبّهْني...
  5. Ramazan Ayinda Edilmesi Gereken Dualar 2

Ramazan Ayinda Edilmesi Gereken Dualar 2

ramazan dualari, oruc dualari, orucluyken dua, hangi dualar konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Ramazan ayinda orucluyken okunmasi gereken dualar konumuza devam ediyoruz... دعاء اليوم الخامس عشر: اللهمّ ارْزُقْني فيهِ طاعَةَ الخاشِعين واشْرَحْ فيهِ أمانَ الخائِفين Ramazan 15. Günün Duası: “Allahummerzugnî fîhi taat’el-haşiîn, veşreh fîhi sadrî bi-inabet’il-muhbitîn,...

Sayfayı Paylaş