gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Günlük giyim uzun elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

günlük uzun elbise modelleri günlük uzun elbise modelleri giyim giymek için Günü birlik gezmeler de yada komşulara oturmaya gidildiğinde genelde biz kadınlar üzerimize giyebileceğimiz rahat elbiseler tercih ederiz.Özellikle benim gibi uzun elbise giyinmeyi sevenler; genellikle tercihlerini hep uzun elbiseden yana kullanırlar.Hem rahat hemde şık olması bizim için daha önemli tabi ki:) Siz meleklere birbirinden şık günlük, uzun elbise modelleri sunmaktan zevk duyarım:):):)

Bu elbiseyi ilk sıraya ekledim.Çünkü bu elbise favorim.Bu tarz elbiselerim çok ama yenilerini eklemekle birşey olmaz:D:D:D

Çok hoş değil mi melekler???

Askılı uzun elbise yani maksi elbise modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda modanın içinde yerini almış bulunmakta.Duyrulur melekler:ehi:

2. vildan88

vildan88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay buna bayıldım gerçekten çok hoş

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğenmedim ama idare eder emeğine sağlık

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

offf cokk güzell ve şıkk benn enn cokk bunu begendim işte ben işte tarzım ...
    duyurun için ve modeller için tşklerr mechull harikasın yine...

Günlük giyim uzun elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzun elbise modelleri

uzun elbise modelleri

tesettür elbise modelleri tesettür uzun elbise modelleri uzun ve fiyatları ve fiyatları tesettürlü hanımlar için uzun elbise modelleri.
  2. Desenli Uzun Elbise Modelleri

Desenli Uzun Elbise Modelleri

uzun elbise modelleri uzun elbise desenli modelleri ve fiyatları ğğğğğğ ğğğ 2009 yaz modası, rahatlığın ve renklerin birleşiminden oluşuyor. Desenli ve bileklere kadar uzanan elbiselerde yer alıyor. Uzun elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, boyunuz kısaysa büyük desenli elbiselerden uzak durmaktır. Tek renk uzun elbiseler hem uzun hem de ince görünmenizi sağlar....
  3. Uzun Rahat Elbise Modelleri

Uzun Rahat Elbise Modelleri

rahat elbise modelleri Meleklerim bu elbiselere bayılacaksınız. Tam yazın giymelik.Serin serin tutar bizi terletmez de :D Ben bayıldım. Buyrun siz bakın bir de :)
  4. 2011 uzun elbise modelleri

2011 uzun elbise modelleri

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
  5. Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Tesettür Uzun Elbise Modelleri arıyorum ve acilen de uzun bir elbise bulmam lazım tabi ki tesettür olacak kızlar :) Lütfen bana Tesettür Uzun Elbise Modelleri önerisinde bulunun

Sayfayı Paylaş