gebe
  1. melis..

melis.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

günlük hayatı kolaylastıracak bir alışveriş yardımı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında melis.. tarafından paylaşıldı.

bayanlar, size bir sorum var, çok çalışıyorum, ve cocuklarım var, market alısverisi konusunda çok zorlanıyorum esimle de sürekli kavga ediyoruz bu konuda,migrosun market sitesini keşfettim. siz ne düşünüyorsunuz, sizce güvenilir ve pratik mi ? Kampanya ve fiyatların da aynı olduğınu gördüm...

2. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum valla tavsiye ederim çok kullanışlı bi servis. sebze meyve bile alıyoruz özenle seçip gönderiyorlar . sizin işinize çok yarayabilir

3. selinna

selinna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanıyorum çok rahat evet ürünler gayet güzel geliyor ödemeyide ister online ister kapıda yapıyosun

günlük hayatı kolaylastıracak bir alışveriş yardımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışverişle ilgili bir kaç küçük hatırlatma

Alışverişle ilgili bir kaç küçük hatırlatma

alışverişle ilgili şiirler alışverişle ilgili bilgi alışveriş ile sözler şiir alışveriş ile şiirler *Alışverişe çıkmadan önce mutlaka bir ihtiyaç listesi hazırlayın. *Hazırladığınız listenin dışına çıkmamaya özen gösterin. *Mümkün mertebe, alışveriş için sakin olan saatleri tercih edin. (Öğlen ve akşam saatleri dışında) Ucuz, fakat kaliteli ürünleri bulma ihitmaliniz daha yüksek olacaktır....
  2. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  3. Günlük hayatta bir erkeğin giyim tarzında görmeye dayanamadığınız görüntüler hangiler

Günlük hayatta bir erkeğin giyim tarzında görmeye dayanamadığınız görüntüler hangiler

Günlük hayatta bir erkeğin giyim tarzında görmeye dayanamadığınız görüntüler hangileridir?
  4. küçük bir yardim

küçük bir yardim

Ben tabletimden buraya giriyorum nasip birine mesaj atabilirim yardim melekler
  5. Yeni bir alışveriş sitesi

Yeni bir alışveriş sitesi

Mrb arkadaşlar sizlere yeni açılan bir alışveriş sitesi önereceğim. İçeriği çok ilgimi çekti. Ömür boyu aylık gelir ve ayın ödülü gibi sizinde ilginizi çekebilecek olaylar bulunuyor. Tek yapacağımız üye olmak ve sitede bulunan bize özel linki arkadaşlarımızla paylaşmak. Ne kadar çok arkadaşımız gelirse ayın ödülünü alma şansımız bir o kadar yüksek oluyor ve aynı zamanda arkadaşlarımızın...

Sayfayı Paylaş