gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Günlük kıyafetlerden insan yüzleri..Çok komikler sizde pantolonlarınızla bluzlarınızla deneyebilirsiniz.En sondaki ise eşantiyonumuz bunlardan bir tane yapana hediyemiz:D:D [​IMG]

Budaaaa hediyesiii:puhas:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Temmuz 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Diğerleri gade neese de buna kopmamak elde mi:D

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yaa :D diğerleri ilginç olmuş emek vermişler hoş olmuş :D
    Ama en sondaki resim tam kopmalık :haha: :huhe: :D

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım resimlerini up ettim ve sondaki beni bitirdi bunu yapmak cok zaman almıştır :hhh::hhh:

Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008’in abiye kıyafetleri

2008’in abiye kıyafetleri

abiye kıyafet markaları asimetrik kıyafetler Madrid ve Milano moda haftalarında, birbirinden ünlü tasarımcılar kreasyonlarını sergiledi. Birbiri ardına düzenlenen moda haftaları gösterdi ki; 2008 yazı oldukça cesur ve iddialı geçecek. Koleksiyonlarda göze çarpan ilk özellik tül ve şifonun oldukça fazla kullanılmış olmasıydı. Birbirinden cesur tasatımlar, saten ve tülle süslenmişti. Krem...
  2. günlük giyebileceğimiz kıyafetler

günlük giyebileceğimiz kıyafetler

devamlı abiyeler baloda gililcek nişanda giyilcek orda giyilcek burda giyilcek kıyafetlerin modellerini veriyoruz..bunlarda günlük giyebileceğimiz melişlerimizi şık ve zarif göstercek kıyafetler...
  3. Günlük Hamile Kıyafetleri...

Günlük Hamile Kıyafetleri...

Dünyanın en kutsal sorumluluğu kadınlara verilmiş… Annelik… Anne adayları zorlu gebelik dönemlerinde türlü sıkıntılar yaşarlar. Bu sıkıntılardan biraz uzaklaşabilmek için kendilerine de özen göstermelidirler. Dış görünümlerinde seçtikleri giysiler ile öncelikle rahat hareket edebilmeyi düşünürler. Sonrasında ise elbette şık olmalılar. Anne adaylarının şıklığını tamamlayacak hem de...
  4. Günlük kıyafetlerim=)

Günlük kıyafetlerim=)

Evet kızlar giyim tarzım olarak günlük yaşantımda spor giyinmeyi çok seviyorum yine günlük gezmelerimizden birinde ayağıma çektiğim taytım ve tuniğimle çekindiğim bir resmi sizlerle paylaşmak istiyorum bakalım benim bu günlük bir o kadar da rahatlıkla kullandığım kombinemi beğenecekmisiniz :D Dip not devamı gelecek:D
  5. günlük kıyafet modelleri

günlük kıyafet modelleri

Mehtap Elaidi imzasını taşıyan Pi koleksiyonu, farklı ve çarpıcı çizgisi ile stil sahibi kadınların favori parçalarından olmaya aday. Siyah ve grilere mor ve saks mavisinin eşlik ettiği koleksiyonda, elbiseler yine başrolde. Origamik detaylar, hacimli drapeler ve kumaş oyunları göze çarpıyor. Yaka ve kollardaki tasarım detayları en sade parçalara bile çarpıcı bir hava veriyor....

Sayfayı Paylaş