gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Günlük Şifresi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

eline kalemi alan Ünlü şarkıcı Deniz Seki günlüğünde kimlerden nelerden bahsetti ilerieyen günlerde hepsini öğreniriz diye düşünüyorum....

DENİZ SEKİ'NİN GÜNLÜĞÜ!
    DENİZ SEKİ'NİN GÜNLÜĞÜNDE YER ALAN ÜNLÜ İSİMLER Y.T., İ.T., D.A. VE N.Ü. KİM?

İşte çok konuşulacak günlük...

Deniz Seki günlüğünde kendisine kokaine O.B.'den yani ünlü şovmen Okan Bayülgen'den ayrıldıktan sonra üzüntüden ve kilo vermek için başladığı yazıyor. Ayrıca günlükte kokain kullandığı magazin dünyasının ünlülerinden Y.T., İ.T., D.A. ve çok yakın arkadaşı olarak tanınan N.Ü.'den de bahsediyor.

İddiaya göre; ünlü şarkıcı Deniz Seki gözaltına alındıktan sonra evinde yapılan aramada bir 'günlük' ele geçirildi. Deniz, bu günlüğe kimlerle, ne zaman ve nerede uyuşturucu kullandığını not etti... Bunun üzerine savcı; daha önce hakimin serbest bıraktığı ünlü şarkıcının tutuklanmasını talep etti. Ve Deniz Seki tutuklandı.

GÜNLÜKTEKİ ÜNLÜ İSİMLER..

Uyuşturucu satmak ve kullananlara yer temin etmekle' suçlanan Seki'nin günlüğüne not düştüğü anıları bununla bitmiyor. Deniz Seki, günlüğünde kokain kullandığı magazin dünyasının ünlülerinden Y.T., İ.T., D.A. ve çok yakın arkadaşı olarak tanınan N.Ü.'den de bahsediyor. Ayrıca kokain alemi yaptıkları mekanlardan ve birlikte uyuşturucu kullandığı kişilerden de ayrıntılarıyla söz ediyor.

2. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Günlük Şifresi
    :laugh:firtinam seni magazin gazeteciligi bölümünemi alsak sayende magazinde neler oluyor ögreniyoruz

Günlük Şifresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beynin şifresi çözüldü' iddiası

Beynin şifresi çözüldü' iddiası

Florida Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Jose C. Principe, beynin şifresini çözdüklerini iddia ederek “Beynin hangi bölümünün ne iş yaptığını ortaya çıkardık” dedi. Antalya Talya Oteli'nde düzenlenen 5. Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği ve Gelişen Teknolojiler Sempozyumu'nda konuşan Prof. Dr. Jose C. Principe, yaptığı açıklamada, yaptıkları...
  2. Kadınların ayak şifresi

Kadınların ayak şifresi

kadın ayakları büyük ayaklı kadınlar kadin ayaklari kadın ayağı en büyük ayağı Kızlar ben bu şifreleri duyunca hemen 10 üzerinden 10 verdim:DÇünkü hepsi harfi harfine doğru:DKızmayın bana sizleri deşifre ettiğim için ama durum bu kızlar:D Biz kadınlar böyleyiz işte duygularımızı saklayamıyoruz.Bir şekilde ifade ediyoruz.Ama ayakla ifadeye gelince inanın hiç bu açıdan düşünmemiştim:DMeğer bizi...
  3. Şifresiz ssk borç sorgulama

Şifresiz ssk borç sorgulama

Şifresiz olarak ssk borç sorgulama işlemleri hakkında bilgiler Şifresiz olarak işverenler sigorta borçlarını online devlet sistemleri üzerinden sorgulayabiliyor, cari dönemdeki borçlarını yatırabiliyor. Tüm işlemleri de e devlet sistemi üzerinden yapıyorsunuz. Lütfen sağda soldaki sitelere itibar etmeyiniz ben şimdi sizlere resmi devlet sitesinden bu işlemlerin nasıl yapılacağını anlatıyorum...
  4. Şifresiz ssk prim sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama

ŞİFRESİZ SSK PRİMİ ÖĞRENME Sosyal Sigortalar Kurumu, teknolojik anlamdaki gelişmelere en fazla ayak uyduran Devlet kurumlarının başında gelmekte. Özellikle değiştirilen ve geliştirilen sistemler sayesinde artık sisler SSK SORGULAMA işlemlerinizin tamamını kısa süre zarfında yapabiliyorsunuz. Yeni yapılan bu sistemdeki basitlik özellikle sigortalı olarak çalışan işçilerin inanılmaz yararına...

Sayfayı Paylaş