gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

günlük yüz bakımı nasıl yapılır

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

günlük yüz bakımı nasıl yapılır günlük cilt bakımı nasıl olur

Sağlıklı, parlak ve genç bir cilt için, sizlere bu sayfamızda günlük yüz bakımı önerilerinde bulunuyor ve sizlere güzelliğinizin bu bakımlarla dahada artacağını söylüyoruz :) Buyrun Melek'ler:)

Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, önemli olan kullandığınız ürünün ne kadar pahalı olduğu değil, cildinize ne kadar uygun olduğudur. Cilt gün içinde kirlenir. Bu nedenle biriken kirler, ter, yağ gibi kişisel salgılar ve dökülmekte olan ölü cilt hücreleri temizlendikten sonra cilt nemlendirilmelidir.

Cilt bakımının aşamaları temizleme jeli, temizleme sütü, tonik ve son olarak ılık suyla durulama… Cildiniz kuruysa nemlendirici krem sürerek cilt temizliğini tamamlayabilirsiniz.

Cilt temizliğinde doğal ve bitkisel yöntemleri kullanmayı tercih ediyorsanız; sabah ve akşam cildinizi maden suyu ya da gül suyuyla yıkayıp arındırabilirsiniz. Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlamak için ılık sütle yıkayabilirsiniz. Sütün içerisindeki laktik asit cildi besler ve gerginleştirir. Siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemek için haftada 1 kez tüm yüz ve boyun bölgenize süzme bal sürüp 15 dakika bekletmek ve ardından ılık suyla yıkamak yeterli olacaktır.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bu yararlı bilgi için tşklerr rüyammm :)

3. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    salatalığı rondodan geçirip, süzgece dökün,süzülen suyunu yüz temizleme toniği olarak kullanabilirsiniz. bir ara çok yapıyodum ben, süzülen suyu bi kavanoza koyup buzdolabına koyuyordum, kullanacağım zaman pamuğu bandırıp yüzüme sürüyodum, tonikle aynı etki oluyodu.

günlük yüz bakımı nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

kızlar cildim sorunlu acaba Cilt Bakımı Nasıl Yapılır önerilerinizi bekliyorum .
  2. Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Hadi Öğrenelim

Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Hadi Öğrenelim

Günlük Cilt Bakımı Önerileri Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Güzelliğine düşkün olan kadınlar için bakım vazgeçilmezdir. Çünkü bakım güzelliğe giden tek ve en önemli yoldur. Bakımlardan kast sadece yüz yıkamak, makyaj yapmak vs vs... değildir. Bakımlar içersinde yine en önemlisi olan cilt bakımıdır. Biz de bu yüzden, bu yazımızda günlük cilt bakımını konu alıyor ve size bilmeniz gereken...
  3. Günlük Egzersiz Nasıl Yapılır

Günlük Egzersiz Nasıl Yapılır

Günlük Egzersiz Nasıl Yapılır ? Kızlar siz günlük egzersiz yapıyormusunuz lütfen banada Günlük Egzersiz Nasıl Yapılır öneride bulunun
  4. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  5. Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

yüz yogası yüz yogası nedir yüz yogası nasıl yapılır Yüz yogası, yüzümüzde ki kusurları gidermemiz için çok etkili bir yöntemdir melekler :) Her yerde, her vakit yapabileceğimiz yüz yogasıyla cildimizdeki kırışıklıklar ve sarkmaları geciktirebiliriz. Bu yazımızda yüz yogası nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Bu yönteme başlarken ilk aşama olarak elinize bir ayna alın ve...

Sayfayı Paylaş