gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkı sözü Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı sözleri

Güntaç Özdemir dinleyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Benimle Yan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Geri Gelecek misin günahın neyse onu bilelim
    Sevebilecek misin nefret gibi beni
    Yoksa orda kal bebeğim
    Belki de sana göre değilim
    Sen girdin hayatıma çarparken
    Oralarda burdaki kalbimdi kanayan
    Vazgeçtim aklımdan eşimden dostumdan
    Ama heder oldum sancımla
    Hüzünlerini de al yanına ne olacak
    Yanacaksan benimle yan
    Benimle yan
    Çok mu şaşırırsın cehenneme kar yağdırsam
    Benimle yan
    Benimle yan
    Hüzünlerini de al yanına ne olacak
    Yanacaksan benimle yan
    Benimle yan
    Ölüm gelir acıtır seni yeniden doğduğun an

Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek sadakat sana aşık yalnız ben şarkısı sözü

Yüksek sadakat sana aşık yalnız ben şarkısı sözü

Yüksek sadakatin söylediği sana aşık yanlız ben şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  2. Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı sözü

Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı sözü

Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı sözü Merhaba arkadaşlar Güntaç Özdemir Benimle Yan Şarkısı sözü istiyorum sizden
  3. İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözleri Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda son zamanların beğenilen yeni şarkı listeleri arasında yer alan Sercan Ayrılıkla Ben şarkısı sözleri sunuyor ve ayrılık acısı çeken tüm arkadaşalrımıza bu şarkıyı armağan ediyoruz. Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına Katlanırım Ben Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına...
  4. Güntaç Özdemir'den İstanbul Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Güntaç Özdemir'den İstanbul Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Güntaç Özdemir İstanbul Güntaç Özdemir İstanbul Şarkı Sözleri Daha önce paylaştığımız Benimle Yan şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Güntaç Özdemir İstanbul Şarkı Sözleri ile karşınızdayız sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz.... Bak bak bak şuna, Ne de gururlu, of hayranım duruşuna. Ağzına geleni söyle zaten, Muhtaçsın onların üç kuruşuna. Ah bide bana bir...
  5. Güntaç Özdemir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

Güntaç Özdemir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

güntaç özdemir hayatı güntaç özdemir biyografisi Bu yaz ilk albümünü çıkaran ve az önce İstanbul şarkısının sözlerini sizlerle paylaştığımız genç yeteneklerden Güntaç Özdemir hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle... 1985 yılında Ankara’da doğan Güntaç Özdemir, eğitimini Ankara’da Charles De Gaulle Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra 2009...

Sayfayı Paylaş