gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

GÜnÜmÜz Beddualari

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Bilgi İşlem Bedduaları

Mouse'un kırıla.
    Tıklayamayasıca...
    Hatların kopa da hiç bir yere bağlanamayasın.
    Disk'lerin "crash" ola...
    File'larına virüs bulaşa...
    Networklerden atılasın.
    Database'in patlaya...
    Security key'lerin deşifre ola.
    Back-upların bozulsun da geçmişe dönemeyesin.
    Kartuşun bite

Ekonomik Beddualar

Repo'da açığa düşesin, faiz sana zarar yaza.
    İMKB 100 endeksin 1600 direncini kıramaya.
    Uygun kur bulmaya, pozisyon açığına düşesin
    Reuters'in arızalana, rate'leri izleyemeyesin.
    Paran aracı kurumda kala, iç edile; Dövize endeksli kredi alasın.
    "Zede"lenesin Merkez Bankası para piyasalarına müdahale ede.
    O sırada sen de orada olasın, halden anlamayan bireysel danışmana denk düşesin
    Sabah seansında endeks hızla düşe sen panik olup kağıt çıkarasın, ikinci seansta endeks kendini toplaya ama iş işten geçmiş ola.
    İMF'nin gazabına gelesin...
    Aldığın dolarlar sahte çıka..

Diğer Beddualar

Araba kullanırken cep telefonuyla konuşasın sonrada trafik polisine yakalanasın
    Ucuza aldım diye sevindiğin araban çalıntı çıka.
    Marti'yi okuyup ruhi bunalıma giresin.
    Silikonların patlaya inşallah...
    Hem fikir, hem zikir suçlusu olasın.
    Ne yersen ye asit yapa ağzında, bir "falım" çiklet bulamayasın.
    Kapsama alanı dışında kalasın.
    Susurluk Skandalı'na adın karışa.
    Medyalara gelesin inşallah Talk showlara, reality showlara çıkasın imajın sarsıla.
    Tam otomatik çamaşır makinen kireçlene, bir gram Calgonit bulamayasın.
    Önce Reha Muhtar'la İtiraf'a sonrada Karar Anı'na çıkasın...
    Televolelere çıkasın, özel hayatın kalmaya...
    Dağın başında araban bozula, kontörün bite
    Hazır Kart'ın Özgür kızı gibi bi karıya düşesin...
    BBG'ye katılasın, sonuncu olasın..

GÜnÜmÜz Beddualari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beddua

Beddua

BedduaHz. Ömer (R.A.) naklediyor: “Rasulullah (A.S.) zamanında Abdullah isminde “el-hımâr lakabıyla meşhur birisi vardı; sık sık Rasulullah’ı güldürürdü. Bir defasında içki içtiği için Efendimiz onu cezalandırmıştı. Başka bir defasında yine içki yüzünden huzura getirildi; Efendimiz (A.S.) emretti, yine ceza uygulandı. Onun bu şekilde bir kaç defa cezalandırıldığını gören birisi: “Allah...
  2. Günümüz Bedduaları süper :)))

Günümüz Bedduaları süper :)))

Bilgi İşlem Bedduaları Mouse'un kırıla. Tıklayamayasıca... Hatların kopa da hiç bir yere bağlanamayasın. Disk'lerin "crash" ola... File'larına virüs bulaşa... Networklerden atılasın. Database'in...
  3. beddua

beddua

Beddua Hz. Ömer (R.A.) naklediyor: “Rasulullah (A.S.) zamanında Abdullah isminde “el-hımâr lakabıyla meşhur birisi vardı; sık sık Rasulullah’ı güldürürdü. Bir defasında içki içtiği için Efendimiz onu cezalandırmıştı. Başka bir defasında yine içki yüzünden huzura getirildi; Efendimiz (A.S.) emretti, yine ceza uygulandı. Onun bu şekilde bir kaç defa cezalandırıldığını gören birisi: “Allah...
  4. Beddua

Beddua

Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir. Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir. Rüyasında birisine beddua eden kişinin başı derde girer. Eğer kendisine beddua ediliyor ise zamanla sıkıntılarından kurtulur.Ibn-i Sirin (RA) demistir ki: Bir sey için beddua ettigini görmek vehim ve kederdir.
  5. beddua:(

beddua:(

Efendimiz (sas) Rabbimizin kendisine şöyle buyurduğunu belirtiyor:"muhakkak ki kendisinden baska ilah olmayan benim.Ben bütün varlık aleminin tek sahibi ve bütün sultanların sultanıyım.Sizin idarecilerinizin kalpleri benım elimdedir.Kullarım bana itaat ederlerse ben yöneticilerinin kalplerini onlara karşı sevgi şefkatle doldururum.Yok eğer bana isyan ederlerse yöneticilerinin...

Sayfayı Paylaş