gebe
?

Günümüz Gençlerinin En büyük Sorunu?

1. ahlaki çöküntü

66,7%
  2. yozlaşma

oy sayısı 0
    0,0%
  3. eğitim

oy sayısı 0
    0,0%
  4. işsizlik

16,7%
  5. uyuşturucu

16,7%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Günümüz Gençlerinin En büyük Sorunu?
    Üretmenin anlamını öğrenmeden,
    kaybetmenin acısını çekmeden,
    emeğin değerini bilemeden
    devamlı ve düşünmeden TÜKETMEK.

O kadar tüketen bir nesil yetişiyor ki yitip gittikleri fırtınanın içine saygı, sevgi, anlayış, sabır, emek, vefa gibi eski moda tabir ettikleri kavramları da katıyorlar... Sahip olduklarıyla fakir-genç demeden kutsallıkların sınırlarını yeniden çizdiklerinden ya da o sınırları tanımamazlık ettiklerinden bakış açıları ailelerine bile yabancı kalan bir nesil...

Bana çok kötümsersin demeyin... Ben bu nesil içinde her gün yeni fırtınalara tanığım... Acısını en çok duyanlardanım......

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Günümüz Gençlerinin En büyük Sorunu?

Ayrıca süper bir konu açmışsın, + 100 benden sana. Ayrıca bir de anaokulunda dil eğitimine de + rep... Ellerine sağlık...

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Günümüz Gençlerinin En büyük Sorunu?

günümüz gençlerin en büyük sorunu şu an işsizlik.. herkesin psikolıojisi alt üst durumda tek nedeni işsizlik..sabırsır agresif birer insan olduk tüm gençilik olaark böle..malesef malesef:cry::cry:

Günümüz Gençlerinin En büyük Sorunu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gençler, büyüklerin sözünü dinliyor

Gençler, büyüklerin sözünü dinliyor

Visa Europe Türkiye tarafından yaptırılan "Renkli Ufuklar Araştırması", önceki gün İstanbul Modern ve Sanat Müzesi'nde düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı. Visa Europe Türkiye Genel Müdürü Berna Ülman, araştırmanın bilgiye erişim, değerlendirme ve karar alma süreçleri, kariyer seçimi gibi alanlarda Türkiye'de lise ve üniversite öğrencilerinin yaklaşım ve eğilimlerini anlamak...
  2. Küçük şeyler büyük sorun olmayacak

Küçük şeyler büyük sorun olmayacak

Küçük şeyler büyük sorun olmayacak Çocukların legolarının kaybolması derdine son verecek olan elektrikli süpürge Bosch Maxx For Kids piyasada. Bosch, yaşama değer katan çözümleriyle sürekli yenilenen ürün portföyüne Maxx For Kids elektrikli süpürgesini de ekledi. Teleskopik borusuna takılan özel aparatı sayesinde oyuncak, yüzük, küpe ve bozuk para gibi küçük aksesuarların toz torbasına...
  3. Gençler sordu, Obama yanıtladı

Gençler sordu, Obama yanıtladı

İstanbul'daki son programında gençlerle biraraya gelen Obama, Türkiye ile ilgili önemli mesajlar verdi. Tophane-i Amire binasında bir grup üniversite öğrencisiyle bir araya gelen ABD Devlet Başkanı Barack Obama, burada öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı ve soruları yanıtladı. Obama, İstanbul'a şehrin güzel mekanlarını görmek için değil, iki ülkenin ortaklığını yinelemek için...
  4. Günümüz Gençleri !!

Günümüz Gençleri !!

internette dolaşırken çok güzel çok anlamlı bir yazıyla karşılaştım ve sizlerle de paylaşmak istedim.Can Dündar gene konuşturmuş kalemini... okumanızı öneriyorum,çok çok yerinde bir yazı gerçekten!!!... Son zamanlarda bir lise mezuniyet balosunda bulundunuz mu hiç? Gitseniz, gördüğünüz ağır makyajlı, cesur dekolteli, yüksek topuklu, cep telefonlu kızların 16 - 17 yaşında olduğuna inanabilir...

Sayfayı Paylaş