gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günümüzde Osmanlı döneminde kurulan banka var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, Osmanlı zamanında kurulmuş ve günümüzde hizmet eden banka ya da bankalar var mı, isimleri neler ?Teşekkür ederim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    osmanlı bankası ziraat bankası
    türkiye cumhuriyet merkez bankası(A.Ş.)
    istanbul bankası(iş bankası)dır.

Günümüzde Osmanlı döneminde kurulan banka var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Dönemine ait Osmanlı Tabloları

Osmanlı Dönemine ait Osmanlı Tabloları

osmanlı kadınları tabloları osmanlı kadın tabloları dönemi dönemine ait tablolar Bir başkaydı osmanlı dönemi, 600 yıl dünyaya hükümdarlık yapan osmanlı imparatorluğunun adına ve şanına yakışır tablolar var arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. :D
  2. osmanlı devletinde kurulan ilk banka

osmanlı devletinde kurulan ilk banka

Osmanlı devletinde kurulan ilk banka hangisi arkadaşlarım. Bana bunun cevabını acil olarak atabilirseniz sevinirim.
  3. Osmanlı devletinde kurulan ilk vakıflar bankalar

Osmanlı devletinde kurulan ilk vakıflar bankalar

osmanlı devletinde kurulan ilk banka, bankalar, isimleri, hangileri, hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar Osmanlı İmparatorluğunda kurulan ilk bankalar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler, detayları ile birlikte bu makalemizde yer almaktadır Melek'lerim. OsmanlI İmparatorluğunda Bankalar 1) Istanbul Bankası (Banque de Constantinople) 1847'de kurulmuştur. Bu bankanın...
  4. adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı

adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı

kızlar şu an adet dönemimdeyim ve inanılmaz duygusalım, benim gibi olan arkadaşlarım var mı ? Yoksa benim psikolojim bu adet dönemlerinde bitiyor mu ya lütfen bilgi paylaşın, sahi sizlerdede öyle mi ?
  5. Osmanlı Devletinin başarıları hakkında bilgi var mı ?

Osmanlı Devletinin başarıları hakkında bilgi var mı ?

Osmanlı devleti özellikle televizyonda yayınlanan dizilerle daha bir merak edilir oldu, Ben de merak edenlerden biriyim ve araştırıyorum artık, Bana Osmanlının başarıları hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen, teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş