gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

günün duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

günaydın duası günaydın duaları günaydin duasi [​IMG] [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: günün duası
    eline emeğine sağlık

günün duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. salı günün duası

salı günün duası

salı duası uzaklaştırma duası salı günü uzaklaştırmak için dua düşmanı uzaklaştırma Rahmân, Rahîm Allah’ın Adıyla. Övgü Allah’a mahsustur. Övgü Allah’a uygundur. Nitekim Allah sonsuz hamda layıktır. Nefsimin şerrinden O’na sığınıyorum. “Nefis sürekli fenalığı emreder; Rabbimin acıyıp koruduğu başka”[1]. Günahıma günah ekleyen şeytanın şerrinden Allah’a sığınıyorum. Her...
  2. cuma günün duası

cuma günün duası

cuma duası cuma günün duası duaları duaları resimli Rahmân, Rahîm Allah’ın Adıyla. Övgü Allah’a mahsustur; alemi var etmeden, diriltmeden önce varolan en ilk ve her şey helak olduktan sonra var olacak en son O’dur. O kendisini ananları unutmayan bilgi sahibidir. O şükrünü yerine getirenlere nimetlerini azaltmaz. Kendisini çağıranı mahrum etmez ve kendisine ümit...
  3. Günün Şükür Duası hadisi

Günün Şükür Duası hadisi

ya celil etme zelil gönder delil ALLAH' ım öğrendiğim şeyi bana faydalandır.Faydalanacağım şeyi bana öğret ilmimi arttır. her halimde allaha hamdolsun ( hadis-i şerif)
  4. Günün kıyafeti

Günün kıyafeti

günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:orkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
  5. Günün duası ayırma duası var mı

Günün duası ayırma duası var mı

Melekler sizlerle bugünün duasını paylaşmak istedim hadi hep birlikte amin diyelim Allah'ım! Bizi lutfundan ayırma!Bizi mağfiretinden ayırma!Bizi cehenem ateşinden koru!

Sayfayı Paylaş